Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Stavební veletrh Brno
2.-4.3. 2023

Stavební veletrh Brno

FRESH BOXIE – zásilkový box, který se postará i o nákupy potravin nebo donášku jídla


Společnost HESTEGO na Stavebním veletrhu Brno představila soukromý zásilkový box s rozšířenou funkčností. Umí i chladit nebo vyhřívat, takže své majitele zbaví starostí s doručováním jak balíků, tak nákupů potravin nebo hotových pokrmů.

Doručování zboží objednaného na internetu dnes řeší skoro každý a v nejvyspělejších zemích se soukromé zásilkové schránky stávají už standardem. FRESH BOXIE je ovšem originální a inovativní české řešení. „Nevíme o tom, že by někdo ve světě nabízel chladící a ohřívací variantu,“ potvrdila na veletrhu Monika Šimánková, generální ředitelka ITS Group, pod kterou spadá i společnost HESTEGO. Ta jako tradiční český strojírenský výrobce začala nabízet své soukromé doručovací schránky BOXIE loni na podzim, kdy je představila na brněnském Mezinárodním strojírenském veletrhu. Na Stavebním veletrhu Brno pak prezentuje inovovanou verzi FRESH BOXIE, která zásilku zahřeje i zchladí. „Ideální čas na instalaci je, když stavíte nebo rekonstruujete dům, protože BOXIE potřebuje přívod elektřiny. Když dnes člověk staví nový dům, chce tam mít veškerý komfort. A tohle je jedna z věcí, která mu udělá život snazší,“ vysvětlila Šimánková důvod, proč premiéra novinky proběhla právě na Stavebním veletrhu Brno.

Zatímco BOXIE přinesl uživatelům nezávislost na doručovacích společnostech, FRESH BOXIE umí převzít a následně buď zahřívat jídlo z donášky, nebo chladit čerstvé potraviny. Inovace vychází ze zkušeností a přání zákazníků, kteří si box od firmy HESTEGO už pořídili, ale funkce chlazení a vyhřívání jim chyběla. Při vyšších venkovních teplotách totiž potraviny v soukromém boxu vydržely pouze omezenou dobu. V novém chladicím boxu si nákup udrží kvalitu několik hodin a totéž platí pro hotová teplá jídla. „Při vývoji jsme byli v těsném kontaktu jak s doručovateli potravin a roznáškovými službami, tak s hygienickou stanicí. Díky tomu jsme se ujistili, že FRESH BOXIE kromě praktičnosti splňuje i bezpečnostní parametry. Pro teplé potraviny potřebujeme udržet teplotu boxu nad 63 °C, naopak chlazené potraviny potřebujeme udržovat pod 7 °C,“ vysvětlil vedoucí vývoje společnosti HESTEGO Miroslav Mlýnek.

Přijímání zásilek bez nutnosti komunikace s kurýrem, bez uzpůsobování svého časového rozvrhu či bez hledání výdejního místa je pohodlnější variantou dnes již extrémně oblíbených veřejných výdejních boxů. Novinka, která se navíc postará i o potraviny a hotové pokrmy, se proto na veletrhu setkala s velmi příznivým ohlasem. „FRESH BOXIE se návštěvníkům opravdu líbí, jejich reakce jsou velmi pozitivní a milé. Každý si totiž hned představí, co všechno už nebude muset dělat, protože se to vyřeší za něj,“ řekla Monika Šimůnková. HESTEGO na veletrhu box představuje nejen koncovým zákazníkům, ale i architektům, projektantů a stavebním firmám. I u nich má příznivý ohlas, protože řešení představuje pro jejich projekty zajímavou přidanou hodnotou.

Datum: 23.4.2022 13:30:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště