Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Stavební veletrh Brno
23.-26.2. 2022

Stavební veletrh Brno

Festival architektury 2022

Dvoudenní smršť přednášek, workshopů a diskusí Festivalu architektury cílí na podnikatele ve stavebnictví a investory rodinného bydlení.

První den festivalového programu bude určený odborné veřejnosti a opravdovým programovým tahákem se stane robotizace výstavby a IoT ve stavebnictví. Inovace jsou klíčem k dalšímu snižování environmentálních vlivů stavebnictví a vy se můžete stát součástí jejich expanze na trh.

Náplní druhého festivalového dne bude program pro širokou veřejnost s názvem: Pravdivě a věcně o pořízení vlastního bydlení v roce 2022. Investorům rodinného bydlení ubírá na jistotě výše cen stavebních materiálů, nemovitostí a úrokových sazeb. Elitní podnikatelé v realitách, výstavbě a investicích se s posluchači podělí o znalosti, které jim pomohou v rozhodnutí o pořízení nemovitosti určené k rodinnému bydlení.

Organizátoři Festivalu architektury pro ročník 2022 pečlivě vybírají speakery, kteří se orientují v cenových mapách, ekonomice stavebních konstrukcí, stavebním právu, návratnosti technologií, provozních nákladech, dotacích a investování do nemovitostí.

Investice do nemovitosti k bydlení je závazek, ale také příležitost k zisku společenskému, environmentálnímu i energetickému.

Ať jste podnikatel ve stavebnictví nebo investor,
nepropásněte ročník 2022!

 

Datum: 19.11.2021 16:03:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště