Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Stavební veletrh Brno
27.2. - 2.3. 2019

Stavební veletrh Brno

Facility management se představí na veletrhu IBF

 

Problematika Facility managementu je jedním ze zvýrazněných témat Mezinárodního stavebního veletrhu IBF, který se uskuteční od 23. do 26. dubna na brněnském výstavišti. Facility management je velmi úzce spjat se stavebnictvím, ať již v době plánování, realizace či při samotném provozu budov. Obor Facility managementu se bude na veletrhu prezentovat jak odborným seminářem, tak i doprovodnou výstavou. Nad touto akcí převzala záštitu Česká pobočka mezinárodní profesní organizace IFMA.

Ojedinělé místo setkání obchodních partnerů

Účast na výstavě a souběžném semináři poskytuje prostor pro prezentaci především společnostem, které zajišťují komplexní správu budov a majetků. Současně se zde mohou prezentovat také dodavatelé jednotlivých dílčích služeb, subdodavatelé materiálů, výrobků a technologií pro tyto firmy. Mezinárodní stavební veletrh IBF se tak stane ojedinělým místem setkání těchto firem, které dosud působily a především prezentovaly své produkty odděleně.

Široká paleta možností prezentace

Zúčastněné firmy mohou využít hned několik možností pro svoji prezentaci. Mezi ně patří aktivní účast na odborném semináři, souběžně konané výstavě, ale i možnost představení své společnosti a produktů v rámci programu přednáškových mol umístěných přímo na výstavní ploše.

Zaujala Vás tato možnost zviditelnění? Neváhejte nás kontaktovat na emailové adrese ibf@bvv.cz nebo na telefonním čísle 541 152 585.

Podrobné členění produktů a služeb Facility managementu naleznete zde:

 

Datum: 24.10.2013 10:07:00

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Současně také

DSB - Dřevo a stavby Brno
27.2. - 3.3. 2019


MOBITEX
27.2. - 3.3. 2019Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště