Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Stavební veletrh Brno
26.-29.2. 2020

Stavební veletrh Brno

Decor Italia splní váš sen o krásném interiéru

 

Chtěli byste pro svůj interiér něco výjimečného a obklady či dlažby vás nezaujaly? Zkuste dekorativní stěrky. Obyčejná bílá stěna díky nim může vypadat jako betonová, kamenná či jako industriální rezavý plech. Fantazii se meze nekladou, jak na Stavební veletrhy přijede ukázat společnost Decor Italia. Na svém stánku několikrát denně její pracovníci předvedou, jak se dá se stěrkou kouzlit. Vážní zájemci se mohou na stánku č. 138 v pavilonu P domluvit na ukázku na přesnou hodinu.Decor Italia s.r.o. na českém trhu působí více jak 5 let a je výhradním dovozcem italských dekorativních materiálů pro povrchovou úpravu stěn i podlah. Distribuuje špičkové materiály předních italských výrobců COLORIFICIO VENEZIANO a ELEKTA a na našem trhu zastupuje i výrobce luxusních tapet PORTOFINO a ZAMBAITI.

A v neposlední řadě pravidelně pořádá kurzy pro dekoratéry a realizátory na dekorativní techniky a produkty.  Certifikovaným dekoratérům potom poskytuje zázemí ve formě technické podpory při prvních realizacích, odborného poradenství a možnosti využití prostorů designových showroomů pro své klienty v Praze i v Brně.

Obklady a dlažby v moderních domácnostech velmi často střídají dekorativní stěrky

Pomocí moderního stěrkování s těmi nejkvalitnějšími materiály od Decor Italia lze vytvořit prakticky jakýkoliv dekor v interiéru či exteriéru.

Od rezavého plechu přes imitaci betonu, drahého kovu, kamene, popraskanou zeď, granit, metalické nátěry až po bezespárové rozsáhlé plochy podlah, stěny z pohledového betonu, atd.  V kombinaci s ručně vyráběným profi nářadím ZENIT lze materiály aplikovat i na nábytek, dveře, parapety a vzniká tak neopakovatelný originální interiér či exteriér.

Velmi oblíbené jsou stěrky na pryskyřičné nebo cemento-pryskyřičné bázi pro podlahy nejen kvůli vysoké mechanické odolnosti, ale i kvůli absenci spár. Například novinka 2018, pryskyřičná stěrka Marmorino Floor Unico od výrobce Colorificio Veneziano, je vysoce mechanicky odolná, pružná a i bez další povrchové úpravy vodoodpudivá. Vhodná tedy do koupelen, sprchových koutů, okolí bazénů a její barevné možnosti jsou téměř neomezené. Dokážeme namíchat odstín ve škále RAL nebo NCS. V letošním roce navíc Colorificio rozšířilo produkt o metalickou variantu, kterou vám na Stavebním veletrhu představíme.

Další oblíbený produkt je pro milovníky pohledového betonu. Cemento-pryskyřičná stěrka Natural G40 s možností 14 odstínů šedé barvy. Ve větší vrstvě lze například vytvořit i nápis nebo logo firmy.

Všechny materiály jsou používány v celých systémech, tzn. včetně podkladů, penetrací, laků i prostředků na jejich správnou údržbu.

 

Datum: 11.1.2019 11:07:00

Současně také

DSB - Dřevo a stavby Brno
26. - 29.2. 2020


MOBITEX
26. - 29.2. 2020


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště