Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Stavební veletrh Brno
26.-29.2. 2020

Stavební veletrh Brno

CJ Blok, to jsou kvalitní komíny a komínové systémy

 

Americko-polská společnost CJ BLOK Sp. z o.o. se řadí mezi významné výrobce stavebních prvků. S využitím moderních technologií vyrábí mimo jiné i certifikované komínové systémy. Kvalitu systému garantuje poskytováním 30leté záruky.

 

Komínová tvárnice CJ BLOK

Výsledkem mnohaletého vývoje a zkušeností s vibrolisovanými produkty je komínová tvárnice CJ BLOK. Vyznačuje se vysokou technickou úrovní a dokonalou homogenní strukturou. Komínové systémy CJ BLOK mají nízkou hmotnost, vysoký tepelný odpor, požární odolnost i pevnost v tlaku.

 

Univerzální komínové systémy

Komínové systémy, kompletované a dodávané z organizační složky se sídlem ve Svitavách, jsou univerzální a vhodné pro všechny druhy paliv s teplotou spalin od 40 do 600 °C. Kromě nízké hmotnosti se komínové systémy vyznačují malou vzdáleností od hořlavých látek - pouhých 20 mm. Komínové systémy splňují podmínky pro kotle 3. až 5. emisní třídy a odpovídají parametrům komínů 21. století. Díky efektivní výrobní technologii je cena komínů CJ BLOK s vysokou kvalitou nízká.

 

Výběr z několika komínových sestav

V nabídce produktů svitavské složky naleznete více typů komínových systémů, vhodných pro různé použití.

  • Keramický komínový systém SKC-CM je univerzální třísložkový komín pro kotle s otevřenou spalovací komorou při vytápění pevnými, tekutými i plynnými palivy.
  • Keramický komínový systém Energo nový dvousložkový typ komínů. Vyniká zvýšeným tepelným odporem tvárnic. Díky jejich tepelně izolačním vlastnostem není nutné použití minerální izolace a systém je tak vhodný pro použití v nízkoenergetických domech s větráním rekuperací a v pasivních domech, kde je nutná tlaková zkouška.
  •  Komínový systém LAS SKC-T pro plynové kotle s přetlakovým hořákem ve vícepodlažních domech. 

Všechny komínové systémy nabízíme jako jedno a dvou průduchové, obě varianty s jednou nebo dvěma ventilačními šachtami. Komíny lze rozšířit o další samostatné ventilační šachty.

Komínové systémy, kompletované a dodávané z organizační složky se sídlem ve Svitavách, jsou univerzální a vhodné pro všechny druhy paliv s teplotou spalin od 40 do 600 °C. Kromě nízké hmotnosti se komínové systémy vyznačují malou vzdáleností od hořlavých látek - pouhých 20 mm. Komínové systémy splňují podmínky pro kotle 3. až 5. emisní třídy a odpovídají parametrům komínů 21. století. Díky efektivní výrobní technologii je cena komínů CJ BLOK s vysokou kvalitou nízká.

 

Přednosti komínů CJ BLOK

-výroba komínů s využitím moderní technologie

-požární bezpečnost

-nadprůměrné tepelně-izolační vlastnosti za nízkou cenu

-vhodné pro všechny druhy paliv 

 

Kontakty:

CJ BLOK Sp. z o.o., organizační složka

Sokolovská 82/3, 568 02 Svitavy - Předměstí

Tel.: +420 774 123 584, +420 774 123 684, e-mail: svitavy@kominy-cjblok.cz

www.kominy-cjblok.cz

 

Na Stavebním veletrhu společnost najdete na stánku č. 062 v pavilonu P.

Datum: 9.1.2019 8:48:00

Současně také

DSB - Dřevo a stavby Brno
26. - 29.2. 2020


MOBITEX
26. - 29.2. 2020


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště