Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Stavební veletrh Brno
26.-29.2. 2020

Stavební veletrh Brno

Akční domovní dveře z INOTHERMu

 

Akční domovní dveře představila na stavebním veletrhu společnost INOTHERM – vchodové hliníkové dveře. Jde o rychle rostoucí společnost, specializující se na výrobu hliníkových domovních dveří pro rodinné a řadové domy a komerční objekty. Jako jedna z předních evropských značek v oboru vsází na nejmodernější technologie, precizní ruční práci, ekologické a vysoce kvalitní materiály a inovativní řešení a nabízí špičkovou kvalitu pro nejnáročnější zákazníky.

„Akční dveře mají čtečku otisků prstů nové generace inokey. Lze ji vestavět do dveřního křídla nebo do rukjeti z ušlechtilé oceli. Její součástí nejsou žádná tlačítka ani jiné pohyblivé díly. Funkce se provádí pomocí tlačítek na kontrolní jednotce, která je vestavěna ve dveřním křídle u kabelového přechodu. Spojení mezi čtečkou otisku prstů a řídící jednotkou je chráněno šifrováním nejvyššího stupně, které prakticky znemožňuje zneužití zařízení. Ovládání je velmi snadné – stačí přiložit prst ke snímači a dveře se za 1,2 sekundy otevřou. Umožňuje pohodlné a bezpečné vcházení do domu pro celou rodinu a zbavuje starosti způsobené ztrátou klíče,“ řekl Petr Bartoš, obchodní ředitel firmy.

Společnost INOTHERM zaměstnává více než 200 lidí a s více než 700 obchodními partnery dosáhla 95 procent celkového obratu na nejnáročnějších trzích západní Evropy. Nabízí hliníkové dveře s osvědčeným systémem profilů německého výrobce SCHÜCO. V sortimentu má přes 400 modelů dveří v sériovém programu s možnostmi dalších úprav nebo zakázkové výroby podle přání zákazníka.

Sériová výbava vchodových dveří Inotherm splňuje již v základním provedení nejvyšší požadavky na bezpečnost, statiku a tepelnou izolaci. Výbavu každých jednotlivých dveří však lze rozšířit podle individuálních požadavků. Dveře se vyznačují vynikající tepelnou izolací, nadstandardní tloušťkou křídla s 3 mm silnou venkovní a vnitřní deskou z hliníku. Ta zajišťuje výjimečnou tepelnou izolaci a snižuje výdaje za energie. Dveře mají vysokou bezpečnost, neboť sériová výbava zahrnuje trojnásobné zajištění háčky, tři milimetry silnou venkovní a vnitřní desku výplně z hliníku, elegantní bezpečnostní rozetu proti vyvrtání a vykroucení a cylindrickou vložku s funkcemi pro případy nouze a nebezpečí. Také statika je nadstandardní a dveře se nedeformují ani v extrémních povětrnostních podmínkách.

Hliníkové domovní dveře EXCLUSIV v době drahých energií a rostoucího významu úspor dosahují v evropských podmínkách výjimečných tepelně izolačních hodnot. S oboustrannými výplněmi překrývajícími křídlo (tloušťka 85 mm), třemi obvodovými těsněními a trojitým tepelně izolačním sklem, nabízí možnost úspory energie a zvýšení komfortu. Dveře této řady jsou standardně vybaveny trojitým tepelně izolačním sklem o tloušťce 6 mm. Zákazník může volit mezi skly s ornamenty, sklem parsol a bezpečnostními skly nebo broušenými drážkami a vitráží. Do motivu na skle je možné začlenit např. číslo domu nebo název ulice.

Datum: 28.4.2018 19:52:00

Současně také

DSB - Dřevo a stavby Brno
26. - 29.2. 2020


MOBITEX
26. - 29.2. 2020


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště