Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

ACTUAL, to jsou ceněná okna, dveře a stínicí technika

 

a JAKO ANSFELDEN

Výroba oken ACTUAL, ať už plastových a plasto-hliníkových v hlavní centrále firmy v Ansfeldenu v Horním Rakousku, nebo dřevo-hliníkových ve Štýrsku, jsou podle mezinárodních měřítek na nejmodernější úrovni. Firma ACTUAL zužitkovala ve svých rakouských výrobnách cenných 44 let zkušeností při výrobě z plastu a 94 let při zpracování dřeva.

a JAKO AKCENTY

ACTUAL byla první firma, která v Rakousku sama vyvinula a vyráběla plastové profilové systémy pro okna. A byli to také oni, kdo přišel na trh s prvními bezolovnatými profily pro okna.

a JAKO A! VÝBORNĚ!

ACTUAL termoizolační okna byla již čtyřikrát vyznamenána cenou za inovaci, udělenou rakouským ministerstvem životního prostředí a za nový design oken ALWOOD mezinárodní cenou za design red dot design award 2013. Firmu ACTUAL vyhlásil Wirtschaftsblatt nejvýznamnější ekonomické rakouské noviny v roce 2013 nejlepší rodinnou firmou Horního Rakouska, a tím pádem i jednou z devíti nejlepších v celém Rakousku. ACTUAL se vícekrát umístil při soutěži Austrian Leading Companies na předních místech mezi firmami.

a JAKO ACTUAL

Firmu ACTUAL založil v roce 1970 Ing. Walter Ganzberger a dnes ji trojice bratrů Herwig, Ingo a Claus Ganzbergrovi vedou jako 100% rodinnou firmu.

a JAKO ALWOOD A ALEVO

Na stavebním veletrhu v Brně vám firma ACTUAL představí okna ALWOOD a ALEVO. Okno ACTUAL poprvé v historii získalo mezinárodně uznávané ocenění za design „red dot design“ a současně inovační cenu za energetickou úspornost rakouského ministerstva životního prostředí. Jeho minimalistické křídlo zajišťuje větší dopad světla a solární užitek. Díky stejnému utváření tvarů v materiálech dřevo-hliník a plast-hliník lze oba systémy smysluplně a úsporně kombinovat v jednom projektu. Jedinečný design oken značky ACTUAL pro řadu ALWOOD v materiálech dřevo-hliník a řadu ALEVO v materiálech plast-hliník je chráněn ochranným vzorem.

Na stánku ACTUAL č. 014 v pavilonu P najdete dřevo-hliníková okna, plast-hliníková okna, posuvné dřevo-hliníkové dveře s bezrámovou fixní částí, strukturální skleněný spoj a hliníkové domovní dveře. Předtaví také čerstvou novinku plastového a plast-hliníkového okna MATRIX F.line. Připravené pro vás mají také výstavní slevy.

Datum: 2.3.2019 8:40:00

Současně také

DSB - Dřevo a stavby Brno
17. - 20.2. 2021


MOBITEX
17. - 20.2. 2021

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště