Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Stainless
14.-15.5. 2013

Mezinárodní veletrh a kongres korozivzdorných ocelí

STAINLESS 2013 zahájen!

 

Veletrh Stainless – největší přehlídka průmyslu korozivzdorných ocelí byl dnes zahájen na brněnském výstavišti. Do zítřejší osmnácté hodiny bude svou nabídku prezentovat 146 vystavujících firem z dvaceti sedmi zemí. Jde o vysoce odbornou, specializovanou akci, která se soustřeďuje výlučně na ušlechtilé oceli. Očekává se početné odborné publikum z celého regionu střední a východní Evropy.

Účast potvrdilo 146 vystavovatelů, mezi nimi například APERAM Stainless Services & Solutions Germany, ThyssenKrupp Nirosta, Marcegaglia, Montanstahl a další.

Kromě tradičních vystavovatelů se více jak čtyři desítky firem představí na Stainless vůbec poprvé. Nejvíce zahraničních vystavovatelů přijede z Německa – 42 firem. Itálie – 18 firem, , Indie- 13 firem a Polska – 11 firem. Českou republiku zastupuje 23 vystavovatelů.

Pro návštěvníky veletrhu připravili vystavovatelé řadu zajímavých novinek. Například firma Divisione Trading představí na svém stánku speciální austenitickou nerezavějící ocel XM-19, která se používá zejména na vrtných plošinách či jako lodní materiál. Přesné pásy z nerezové oceli o tloušťce menší než 300 mikrometrů bude prezentovat DMA Hamburg Inox. Zajímavá bude expozice firmy KEB Kärtner Edelstahlbeizerei, která nabízí mořírny nerezové oceli.

Zaregistrujte se online před návštěvou veletrhu a získejte slevu na vstupném!

Máte-li zájem navštívit Mezinárodní veletrh a kongres korozivzdorných ocelí Stainless 2013 14. a 15.5.2013, vyplňte registrační formulář zde.

Cena vstupenky je 250 Kč, po registraci na internetu je za zvýhodněnou cenu 200 Kč.

Provozní doba veletrhu je po oba dny od 9:00 do 18:00. Cena katalogu STAINLESS 2013 je 100 Kč.

STAINLESS 2013

Mohlo by Vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Video

Fotogalerie

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště