Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Začal veletrh STAINLESS 2019

 

Dnes a zítra bude na brněnském výstavišti jednat 124 vystavovatelů z 24 zemí se zákazníky, kteří se sjíždějí z desítek zemí Evropy a Asie. Začal desátý Stainless – centrum světového obchodu s korozivzdornou ocelí. Jde o vysoce specializovanou akci, očekává se početné odborné publikum.


Do Brna přijedou vystavovatelé z 24 zemí, 85 % ze zahraničí

Účast potvrdilo 124 vystavovatelů, mezi nimi například ACERINOX, Aperam, India Steel Works, Italinox, Marcegaglia, Maxim Tubes, Stappert a další. Kromě tradičních vystavovatelů Německa, České republiky, Itálie, Indie či Polska jsou mezi nimi nově také firmy ze Španělska a Velké Británie. Nejvíce zahraničních vystavovatelů přijede z Německa – 34 firem.  Itálie – 12 firem, Indie - 9 firem a Polska – 9 firem. Českou republiku zastupuje 18 vystavovatelů.

Nenechte si ujít novinky v expozicích vystavovatelů!

Na veletrhu bude nejvíce firem z oboru korozivzdorné oceli, dále firmy prezentující hutní výrobky z korozivzdorných ocelí; stroje, zařízení, vybavení pro úpravy a zpracování korozivzdorných ocelí a výrobky z korozivzdorných ocelí. Spektrum použití těchto produktů je pak velmi široké, zabírá prakticky všechny oblasti průmyslu - od stavebnictví, přes automobilový průmysl, až po zdravotnictví, sanitu, design či dekorace.

Plánujete návštěvu veletrhu?  Registrujte se on-line a ušetřete čas i peníze!

Na webových stránkách projektu je spuštěna registrace návštěvníků, kde je možné získat vstupenku za 210 Kč. Na místě bude k dispozici za 270 Kč.

Provozní doba veletrhu je po oba dny od 9:00 do 18:00.

Mohlo by Vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Video

Fotogalerie

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště