Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Stainless
10.-11.5. 2023

Mezinárodní veletrh korozivzdorných ocelí

Acerinox

20.3.2023

Acerinox je jednou z největších společností ve výrobě nerezové oceli a slitin niklu. Jedná se o nejglobálnější společnost v odvětví s přítomností na pěti kontinentech, hutěmi na čtyřech kontinentech a službami zákazníkům v 81 zemích. Od svého založení, nyní před 50 lety, Acerinox provádí nepřetržitý investiční program s vývojem vlastních technologických inovací, které v některých případech představovaly skutečný milník v technologii nerezové oceli.

Acerinox

AMBICA STEELS LIMITED

20.3.2023

AMBICA STEELS LIMITED je jedním z předních integrovaných výrobců dlouhých produktů z nerezové oceli v Indii od roku 1970. Do dnešního dne jsme vyváželi do více než 60 zemí světa, jsme jedním z předních dodavatelů lesklých tyčí, šestihranných tyčí, úhelníků, plochých a čtvercových tyčí, zejména na evropském trhu, a specializujeme se na vysoce kvalitní speciální oceli, jako jsou duplexní oceli a oceli 17-4 PH.

AMBICA STEELS LIMITED

Arcus

21.3.2023

Jsme dodavatelem v oblasti trubek a komponentů z nerezové oceli pro průmysl. Naším posláním je budovat trvalé dlouhodobé vztahy prostřednictvím osobního kontaktu.

Arcus

Asko-Tech

20.3.2023

Jsme obchodní prověřená společnost z Polska. Již 30 let se zaměřujeme na dodávky kompletních balíků potrubních rozvodů. Z našich tří skladů v Polsku nabízíme kompletní sortiment trubek, redukcí, přírub a dalších spojů z nerezové a kyselinovzdorné oceli.

Asko-Tech

Böllinghaus Steel

20.3.2023

Společnost Böllinghaus Steel byla založena v roce 1889 a je německým specialistou na dlouhé výrobky z nerezové oceli. Podle mezinárodních standardů vyrábí vysoce kvalitní standardní a zakázkové profily z nerezové oceli. Portfolio zahrnuje nerezové ploché, čtvercové a šestihranné profily – válcované za tepla i tažené za studena.

Böllinghaus Steel

BTH Elstar

21.3.2023

ELSTAR nabízí ocelářská řešení pro průmysl již od roku 1995. Naše výrobky se objevují na více než 20 evropských trzích. Spolehlivost a atraktivní nabídka nám umožňují neustále rozvíjet naši prodejní síť.

BTH Elstar

BUTTING

21.4.2023

BUTTING je jedním z předních světových zpracovatelů nerezové ocele. Nabízí velmi komplexní služby – od plánování a výroby až po instalaci na místě.

BUTTING

Damstahl GmbH

15.2.2023

Damstahl je podnik s více než 300 zaměstnanci, který působí ve více než 10 evropských zemích. Jako součást skupiny NEUMO Ehrenberg Group poskytujeme podporu zákazníkům v oboru nerezové oceli v celosvětovém měřítku.

Damstahl GmbH

Econoxx.com

21.3.2023

Econoxx.com je online marketplace, kde mohou společnosti nakupovat a prodávat zbytkový materiál a přebytečné kapacity speciálních slitin a nerezové oceli. Toto tržiště je navrženo tak, aby umožnilo společnostem rychle a snadno prodat jejich přebytečné materiály, a tím snížit jejich zásoby a získat další příjmy.

Econoxx.com

Ekipsteel

21.3.2023

Společnost Ekipsteel byla založena v roce 1948 a je jedním z nejvýznamnějších skladovatelů a servisních center pro ploché výrobky z nerezové oceli v Turecku. Díky širokému skladovému sortimentu a dobře vybavené výrobní lince na podélné dělení, délkové dělení a broušení/kartáčování můžeme nabídnout řešení na míru potřebám našich zahraničních i domácích obchodních partnerů v různých průmyslových odvětvích z nerezové oceli.

Ekipsteel

Firmy z Ázerbájdžánu se zúčastní veletrhu Stainless

22.4.2023

Kancelář obchodního vyslance Ázerbájdžánu pro střední Evropu se poprvé účastní veletrhu Stainless. Žádná soukromá společnost ani státní orgán z této země se veletrhu dosud neúčastnily.

Firmy z Ázerbájdžánu se zúčastní veletrhu Stainless

Hempel Special Metals

21.3.2023

Hempel Special Metals je mezinárodní skupina společností řízená vlastníky s dlouholetými zkušenostmi v oblasti distribuce a zpracování vysoce výkonných kovových materiálů, zejména polotovarů z nerezových ocelí, niklových slitin a titanu. Přibližně 80 zaměstnanců obsluhuje naše zákazníky na pěti místech z vlastních servisních středisek.

Hempel Special Metals

INOX

14.2.2023

INOX je velkoobchod s nerezovou ocelí se sídlem v Dánsku, který prodává tyče, plechy, trubky a tvarovky.

INOX

NIOB FLUID

21.3.2023

Společnost NIOB FLUID s.r.o. je českým výrobcem zaměřený na výrobu spojovacích, uzavíracích a regulačních armatur z nerezových ocelí. Tyto armatury jsou určeny především pro přepravu tekutin v potravinářském, chemickém a farmaceutickém průmyslu.

NIOB FLUID

Norder Band AG

29.3.2023

Norder Band AG je jedním z největších evropských servisních středisek pro ploché výrobky, jako jsou pásy, plechy a tyče. Jsme hrdí na to, že v roce 2023 oslavíme 40. výročí a zúčastníme se veletrhu Stainless v Brně.

Norder Band AG

Paul Meijering

20.3.2023

Na veletrhu Stainless 2023 v Brně se představíme jako komplexní dodavatel nerezové oceli. Můžete si k nám přijít pro trubky, (svařovací) tvarovky, příruby, plechy a tyče.

Paul Meijering

Remystahl: Kompetence v oblasti oceli a niklu

20.3.2023

Ať už se jedná o žáruvzdornou ocel, vysokoteplotní ocel nebo speciální ocel – ne všechny druhy oceli jsou stejné. V průmyslových odvětvích, jako je například letecký průmysl, musí splňovat dané standardy kvality a normy.

Remystahl: Kompetence v oblasti oceli a niklu

Schwer Fittings

15.2.2023

Společnost Schwer Fittings je specialistou a výrobcem nerezové potrubní techniky (nerezová šroubení) a hadic. Naše široká produktová nabídka zahrnuje nerezová hydraulická šroubení, fitinky, nerezové kulové kohouty a ventily, příslušné nerezové trubky, nerezové vysokotlaké příruby a mnoho dalšího. Poslední novinkou jsou šroubení certifikovaná pro vodíkové aplikace: šroubení H2-lok.

Schwer Fittings

Stalatube

20.3.2023

Stalatube nabízí řešení z nerezové oceli s vysokou pevností. Díky 50 letům zkušeností vám poradíme s hledáním správných materiálů a správného přístupu v každé situaci.

Stalatube

Valbruna

21.3.2023

Valbruna je tradiční evropský výrobce nerezové oceli a niklových slitin, s více než devadesátiletými zkušenostmi s výrobou. Máme přes 2.500 zaměstnanců, 4 výrobní závody a 42 poboček.

Valbruna

WBR GmbH

21.3.2023

WBR GmbH je technologicky progresivní dodavatel trubek pro stavebně-konstrukční a průmyslové účely a pro výrobu filtrů.

WBR GmbH

Mohlo by Vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Video

Fotogalerie

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště