Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

STAINLESS 2017 již v květnu!

 

Ve dnech 17. a 18. května 2017 se na brněnském výstavišti uskuteční devátý ročník mezinárodního veletrhu korozivzdorných ocelí STAINLESS 2017. Veletrh je určen především specialistům z ocelářského průmyslu a jejich obchodním partnerům.

STAINLESS Brno – nové trhy, nové kontakty, nové obchodní příležitosti

Jde o vysoce specializované mezinárodní setkání výrobců, subdodavatelů, obchodníků, zpracovatelů a dodavatelů zařízení působících v oboru korozivzdorných ocelí. STAINLESS je tak ideální prezentační a komunikační platformou zejména pro zájemce o český, slovenský, rakouský a polský trh. Veletrh navštěvuje vysoce kvalitní návštěvnická klientela ze čtyřiceti zemí Evropy a Asie, o čemž svědčí mimo jiné také mezinárodnost – 76 % vystavovatelů a 36 % návštěvníků je právě ze zahraničí. Na brněnském výstavišti se tak nabízí unikátní příležitost navázat a upevnit kontakty s potenciálními kooperačními partnery a odběrateli.

Tradičně nejvíce jsou na veletrhu zastoupeni vystavovatelé z oboru korozivzdorné oceli, dále firmy prezentující hutní výrobky z korozivzdorných ocelí; stroje, zařízení, vybavení pro úpravy a zpracování korozivzdorných ocelí a výrobky z korozivzdorných ocelí.

Letos se bude STAINLESS konat opět v moderním pavilonu V a zájem o účast projevilo již na sto třicet vystavovatelů z dvaceti čtyř zemí. Kromě tradičních vystavovatelů z Německa, České republiky, Itálie, Indie či Polska jsou mezi nimi nově také firmy z Ruska, Švédska, Slovenska, Chorvatska a Norska. Z těch nejvýznamnějších jmenujme například ThyssenKrupp, ACERINOX, Aperam, Italinox, Marcegaglia, Stappert, Maxim Tubes, India Steel Works a další.

STAINLESS 2015 - ohlédnutí

Účastníci minulého ročníku hodnotili veletrh velmi pozitivně. Zdůrazňovali kvalitu získaných tuzemských i zahraničních kontaktů s potenciálními zákazníky a důležitost veletrhu jako místa setkání se zástupci různých společností působících v oboru korozivzdorných ocelí. Pro západoevropské vystavovatele je STAINLESS v Brně branou do zemí střední a východní Evropy.

Mohlo by Vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Video

Fotogalerie

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště