Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Ohlasy z prvního dne veletrhu STAINLESS

 

První den veletrhu STAINLESS je za námi a my jsme se zeptali několika významných vystavovatelů, jak jsou s ním spokojeni.

André van der Veen, obchodní ředitelka, Hego Stainless Steel & Aluminium:
Vystavujeme tady již potřetí nebo počtvrté. Jsme tady velmi spokojeni, protože se potkáváme se všemi našimi klienty z východní Evropy. Všechno dnes probíhá na internetu, proto je velmi krásné potkat se s živými lidmi, jsme tady opravdu rádi. A organizace tohoto veletrhu je naprosto excelentní, připravují jej velmi příjemní lidé, kteří vystavovatelům vycházejí ve všem vstříc.


Tomáš Rýpar, jednatel, Schwer Fittings, s. r. o.:
Organizačně je tato výstava stále velmi dobrá a mám pocit, že je tu o něco více návštěvníků než loni. Je to živější. Je důležité tady být, protože patříme do této branže a jinak by se všichni divili, co s námi je. Lidé se naučili se chodit a má to i obchodní přínos, letos jsme tu hned první den vedli několik zajímavých jednání. Někteří zákazníci rozšiřují výrobu, hovory s nimi jsou pro nás i zpětnou vazbou, protože někdy ani netušíme, kde všude se nerez používá.
Spousta věcí se dnes řeší po internetu, ale je potřeba pracovat vícekolejně. Ne všechno vyhovuje každému, někteří klienti preferují osobní jednání. Ti, o které bychom přišli být jenom na internetu, najdeme tady. Celkově jsme letos spokojeni.

Mohlo by Vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Video

Fotogalerie

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště