Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Silva Regina
8.-12.4. 2018

Mezinárodní lesnický a myslivecký veletrh

Doprovodný program SILVA REGINA 2018

8. 4. 2018, neděle

9.00 hod
BRNĚNSKÁ SEKERA – MEZINÁRODNÍ ZÁVOD V HODU OBOUSTRANNOU SEKEROU

Místo konání: venkovní plocha u pavilonu M

  • 9.00 – 9.15
    zahájení soutěže
  • 9.30 – 16.30
    kvalifikace kategorie jednotlivci, družstva

9.30, 10.30, 12.00, 16.30 hod
VYSTOUPENÍ TRUBAČŮ, SOKOLNÍKŮ, LOVECKÝCH PSŮ, PETR JOO - UKÁZKY VÁBENÍ

Místo konání: pavilon Z, přízemí, podium U Lípy

10.30 – 15.15 hod
STIHL
®Timbersports®
Místo konání: volná plocha R, podium TIMBERSPORT
Partner: LASKI

  • 10.30, 14.00
    Ukázky disciplín závodu STIHL ®Timbersports®
  • 11.15, 14.45
    Dřevosochání

10.00, 15.30 hod
DOMINIK HAŠEK – OD LEDU K LESU

Místo konání: pavilon Z, přízemí, podium U Lípy

11.00, 15.00 hod
ALEŠ HÁMA – JAK JSEM SE STAL MYSLIVCEM

Místo konání: pavilon Z, přízemí, podium U Lípy

13.00, 16.00 hod
HISTORIE LOVECKÉHO, MYSLIVECKÉHO A LESNICKÉHO POVOLÁNÍ

Místo konání: pavilon Z, přízemí, podium U Lípy

13.30 hod
PŘEDSTAVENÍ LESNICKÉ A DŘEVAŘSKÉ FAKULTY

Místo konání: pavilon Z, přízemí, podium U Lípy

14.30 hod
CIMBÁLOVÁ MUZIKA

Místo konání: pavilon Z, přízemí, podium U Lípy

17.00 hod
Slavnostní zahájení výstavy SILVA REGINA 2018 v pavilonu Z

Místo konání: pavilon Z, přízemí, podium U Lípy

17.30 hod
VYHLÁŠENÍ CENY J. NOVÁKA

Místo konání: pavilon Z, přízemí, podium U Lípy


9. 4. 2018, pondělí

10.00 – 15.30 hod
DISKUSNÍ FÓRUM:
MYSLIVOST DNEŠNÍHO DNE
Místo konání: pavilon Z, 1. galerie, Pod Smrkem

  • 10.00 – 12.30 hod
    Africký mor prasat
    Přednášející: doc. Ing. Jiří Kamler, Ph.D, Ing. Miloš Ježek, Ph.D, Ing. David Vaca, Ph.D, MVDr. Zbyněk Semerád, MVDr. Pavel Forejtek, CSc.
  • 13.30 – 14.30 hod
    Drobná zvěř
    Přednášející: Ing. Martin Ernst, Ph.D, Ing. Tomáš Zíka Ph.D, Dr. Ing. Petr Marada
  • 14.30 – 15.30 hod
    Zájmové chovy a farmy
    Přednášející: DOC. Ing. Miroslav Vach, CSc.

9.00 hod
BRNĚNSKÁ SEKERA – MEZINÁRODNÍ ZÁVOD V HODU OBOUSTRANNOU SEKEROU

Místo konání: venkovní plocha u pavilonu M

  • 9.00 – 15.30
    finále kategorie jednotlivci, družstva
  • 16.15
    vyhlášení výsledků na podiu U lípy

9.30, 12.00, 15.30 17.00 hod
VYSTOUPENÍ TRUBAČŮ, SOKOLNÍKŮ, LOVECKÝCH PSŮ, PETR JOO - UKÁZKY VÁBENÍ

Místo konání: pavilon Z, přízemí, podium U lípy

10.00 hod
KŘEST OBRÁZKOVÝCH STATISTIK LESNICTVÍ, MYSLIVOST, RYBÁŘSTVÍ

Místo konání: pavilon Z, přízemí, podium U Lípy

10.30 – 15.15 hod
STIHL
®Timbersports®
Místo konání: volná plocha R, podium TIMBERSPORT
Partner: LASKI

  • 10.30, 14.00
    Ukázky disciplín závodu STIHL ®Timbersports®
  • 11.15, 14.45
    Dřevosochání

11.30 hod
KŘEST KNIHY SALLAČOVA SBÍRKA TUROVITÝCH

Místo konání: pavilon Z, přízemí, podium U Lípy

12.30 hod
MEZINÁRODNÍ SOUTĚŽ YPEF

Místo konání: pavilon Z, přízemí, podium U Lípy

14.00 hod
VYHLÁŠENÍ FOTOSOUTĚŽE ČLS „ TOULKY LESEM S OBJEKTIVEM“

Místo konání: pavilon Z, přízemí, podium U Lípy


10. 4. 2018, úterý

10.00 – 15.00 hod
DISKUSNÍ FÓRUM:
VODA V KRAJINĚ
Místo konání: pavilon Z, 1. galerie, Pod Smrkem

  • 10.00 – 12.00 hod
    Udržitelnost vody v lese
    Přednášející: Ing. Tomáš Hofmajster, Ing. Petr Kupec Ph.D, Ing. Václav Zouhar, doc. Ing. Vít Šrámek, Ph.D
  • 13.00 – 15.00 hod
    Využití dřeva ve společnosti
     Přednášející: Ing. Tomáš Mansbart, Ing. Ivan Ševčík

9.30, 11.30, 12.00, 15.00, 16.00 hod
VYSTOUPENÍ TRUBAČŮ, SOKOLNÍKŮ, LOVECKÝCH PSŮ, PETR JOO - UKÁZKY VÁBENÍ

Místo konání: pavilon Z, přízemí, podium U Lípy

10.00, 13.00 hod
HISTORIE LOVECKÉHO, MYSLIVECKÉHO A LESNICKÉHO POVOLÁNÍ

Místo konání: pavilon Z, přízemí, podium U Lípy

11.00 hod
PŘEDSTAVENÍ LESNICKÉ A DŘEVAŘSKÉ FAKULTY

Místo konání: pavilon Z, přízemí, podium U Lípy

12.00 – 16.30 hod
Kvalifikační závod na mistrovství ČESKÉ republiky
CZECH CUP SILVA REGINA 2018
STIHL
®Timbersports®
Místo konání: volná plocha R, podium TIMBERSPORT
Odborný garant: Martin Komárek
Partner: LASKI

12.30, 15.30, 17.00 hod
CIMBÁLOVÁ MUZIKA

Místo konání: pavilon Z, přízemí, podium U Lípy


11. 4. 2018, středa

10.00 – 15.00 hod
DISKUSNÍ FÓRUM:
PROČ MĚNÍME LESY
Místo konání: pavilon Z, 1. galerie, Pod Smrkem

  • 10.00 – 12.00 hod
    Revitalizace lesů po pohromách
    Přednášející: doc. Ing. Radek Pokorný, Ph.D, Ing. Jiří Novák, Ph.D, Ing. Jaromír Vašíček, CSc., Ing. Jiří Holický, Ing. Tomáš Pospíšil
  • 13.00 – 15.00 hod
    Inventarizace, digitalizace
    Přednášející: doc. Dr. Ing. Jan Kadavý, Ing. Jaromír Vašíček, CSc.

9.30, 12.00, 13.00, 15.00, 16.30 hod
VYSTOUPENÍ TRUBAČŮ, SOKOLNÍKŮ, LOVECKÝCH PSŮ, PETR JOO - UKÁZKY VÁBENÍ

Místo konání: pavilon Z, přízemí, podium U Lípy

10.30 – 15.15 hod
STIHL
®Timbersports®
Místo konání: volná plocha R, podium TIMBERSPORT
Partner: LASKI

  • 10.30, 14.00
    Ukázky disciplín závodu STIHL ®Timbersports®
  • 11.15, 14.45
    Dřevosochání

12.30, 16.00, 17.00 hod
CIMBÁLOVÁ MUZIKA

Místo konání: pavilon Z, přízemí, podium U Lípy

14.00, 15.30 hod
HISTORIE LOVECKÉHO, MYSLIVECKÉHO A LESNICKÉHO POVOLÁNÍ

Místo konání: pavilon Z, přízemí, podium U Lípy


12. 4. 2018, čtvrtek

10.00 – 15.00 hod
DISKUSNÍ FÓRUM:
SPOLEČNOST A LESY
Místo konání: pavilon Z, 1. galerie, Pod Smrkem

  • 10.00 – 10.30 hod
    Možnosti využití technologií výstavby trvale sjízdných lesních cest L1
  • 10.30 – 11.00 hod
    Automatické zařízení pro skaryfikaci žaludů
  • 11.00 – 12.00 hod
    Značení lesních cest
    Rekreační funkce lesa
  • 13.00 – 15.00 hod
    Večerníčky z lesa

9.30, 10.30, 12.00, 14.00, 14.30, 16.30 hod
VYSTOUPENÍ TRUBAČŮ, SOKOLNÍKŮ, LOVECKÝCH PSŮ, PETR JOO - UKÁZKY VÁBENÍ

Místo konání: pavilon Z, přízemí, podium U Lípy

10.00, 12.30, 15.30 hod
TOMÁŠKO – HUDEBNÍ VYSTOUPENÍ
Místo konání: pavilon Z, přízemí, podium U Lípy

13.30 hod
HISTORIE LOVECKÉHO, MYSLIVECKÉHO A LESNICKÉHO POVOLÁNÍ

Místo konání: pavilon Z, přízemí, podium U Lípy

13.00, 16.00 hod
CIMBÁLOVÁ MUZIKA

Místo konání: pavilon Z, přízemí, podium U Lípy


8. 4. – 12. 4. 2018

Místo konání: pavilon Z, 1. galerie

  • EXPOZICE 100 LET LESNICTVÍ A MYSLIVOSTI V ČESKOSLOVENSKU
  • VÝSTAVA LESNICKÝCH A MYSLIVECKÝCH UNIFOREM
  • LASEROVÁ STŘELNICE
  • VÝSTAVA TROFEJÍ OMS BRNO - MĚSTO
  • VÝSTAVA HISTORICKÝCH MYSLIVECKÝCH A LESNICKÝCH OBRAZŮ A FOTOGRAFIÍ
  • LESNÍ PEDAGOGIKA – PROGRAM PRO DĚTI
  • DĚTSKÝ KOUTEK

Místo konání: pavilon Z, přízemí a 1. galerie

  • MYSLIVECKÁ RESTAURACE

Stav k 12. 3. 2018. Změna programu vyhrazena.

PSŮ, PETR JOO - UKÁZKY VÁBENÍ

Současně také

TECHAGRO
8.-12.4. 2018


BIOMASA
8.-12.4. 2018

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Facebook

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště