Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Silva Regina
31.3. - 4.4. 2012

Mezinárodní lesnický a myslivecký veletrh

S-servis bke, s.r.o.: Laserový střelecký trenažer na veletrhu

 

S-servis bke, s.r.o., brněnská firma specializovaná na výstavbu, vybavení a modernizaci střelnic, nabízí na veletrhu Silva Regina 2012 mysliveckou mutaci známého laserového střeleckého trenažéru holandské výroby Lasersniper pod názvem Laserhunter.

Jedná se o střelecký simulátor, který za pomoci počítače, speciální snímací kamery a laserového zářiče imituje střelbu z ručních palných zbraní. Princip je poměrně jednoduchý a skládá se z následujících po sobě jdoucích dějů:

  • Střelnice se musí nastavit pomoci speciálního programu, aby kamera uměla přesně sejmout světelný bod na projekční ploše – říká se tomu „kalibrace“
  • Na počítači se spustí střelecká scénka
  • Z laserové zbraně vyjde po zmáčknutí spouště paprsek a vytvoří na projekční ploše světelný bod
  • Snímací kamera tento bod zaznamená a vyhodnotí jeho polohu
  • Počítač polohu světelného bodu – výstřelu – porovná s polohou cíle a vyhodnotí střelu buď jako zásah nebo jako minutí cíle.

Podle toho počítač určí další děj – například při zásahu kachna spadne na zem, při nezasažení letí dál

Základní souprava má 8 různých videoscén s převážně mysliveckou tématikou a obsahuje veškeré vybavení umožňující virtuální střelbu (mimo počítače a dataprojektoru).

Laserová střelnice je zdroj dobré zábavy a soutěžení v mysliveckých chatách a klubovnách. Mimo to umožňuje získávání a prohlubování základních střeleckých návyků a může sloužit i ke školení a výuce.

Srdečně vás zveme na náš stánek, kde vám rádi vše předvedeme a umožníme vám si zastřílet na jeleny, divočáky, kačeny nebo třeba i medvědy.

Pro ty, kteří se rozhodnou si na veletrhu Silva Regina 2012 laserovou střelnici Laserhunter koupit nebo závazně objednat, máme nachystanou výjimečnou veletržní 10% slevu.


Současně také

TECHAGRO
8.-12.4. 2018


BIOMASA
8.-12.4. 2018

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Facebook

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště