Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Silva Regina
31.3. - 4.4. 2012

Mezinárodní lesnický a myslivecký veletrh

Husqvarna: Pily s převratným vstřikováním

 

Firma Husqvarna uvádí na trh nové modely výrobků s dvoutaktním spalovacím motorem,  které splňují poslední legislativní požadavky v oblasti emisí a exhalací, systém vyvinutý firmou Husqvarna nese název AutoTune™.

Nová  technologie dvoutaktních motorů Husqvarna  v sobě kombinuje vyplachování výfukových zplodin čistým vzduchem ( systém X-Torq) a přípravu pohonné směsi v karburátoru s pomocí elektronicky řízené vstřikovací jednotky. Mikroprocesor monitoruje a upravuje nastavení elektronického karburátoru, což prakticky znamená přesné dávkování pohonné směsi v závislosti na nadmořské výšce, vlhkosti, teplotě, kvalitě paliva nebo ucpaného filtru. Diagnostika motoru je prováděna prostřednictvím PC a softwaru,  který umožňuje získávat data a informace o  provozu stroje, anylyzovat provozní režimy, zaznamenávat opravy a provádět upgrade softwarového vybavení. Díky tomuto systému jsou výfukové zplodiny, výkon motoru a spotřeba paliva vždy optimalizované dle požadovaného pracovního režimu bez pracného ručního nastavování. Novinkou je i nová celková konstrukce - design  motorových pil, která snižuje vibrace pil a posouvá těžiště pil blíže k obsluze.

V oblasti profesionálních motorových pil jsou systémem AutoTune™ vybaveny modely Husqvarna 560XP AutoTune™a Husqvarna 555 AutoTune™, model Husqvarna 560XP AutoTune™je přihlášený na cenu Grand Prix při příležitosti konání výstavy Silva Regina Brno 2012.

Současně také

TECHAGRO
8.-12.4. 2018


BIOMASA
8.-12.4. 2018

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Facebook

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště