Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Silva Regina
31.3. - 4.4. 2012

Mezinárodní lesnický a myslivecký veletrh

FARMET a.s.: Stroje na zpracování půdy

 

V české Skalici sídlí FARMET a.s. - výrobce zemědělských strojů. Stroje s pasivním pracovním ústrojím společnosti Farmet jsou díky své jednoduché a masivní konstrukci vhodné do všech typů půd, pro drobné farmáře i zemědělské podniky největších velikostí.

Na letošním TECHAGRU představí Farmet několik novinek, mezi nimi i diskové podmítače Softer sloužící k provádění mělké podmítky do 12 cm. Vyznačují se důmyslnou bezúdržbovou konstrukcí a univerzálností svého použití. Jsou k dispozici v záběrech 3 až 11 metrů. Dlátové kypřiče Duolent a Triolent jsou vhodné jak pro klasické podmítky, tak pro kypření půdy do hloubky až 35 cm. Optimální tvar slupic rozmístěných do dvou / třech řad zajišťuje velmi dobrou průchodnost rostlinných zbytků i jejich zapravení . Standardní řada dlátových kypřičů je nově nabízena také v pracovních šířkách 6 a 8 metrů.

Osvědčenou řadu radličkových secích strojů Excelent Premium rozšířila společnost Farmet o diskové secí stroje Monsun, určené k setí všech druhů plodin s rozměrem zrna od 1 mm do 10 mm. Dle podmínek a použitého typu stroje může být setí provedeno do orby nebo do již připravené půdy.

Současně také

TECHAGRO
8.-12.4. 2018


BIOMASA
8.-12.4. 2018

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Facebook

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště