Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Silva Regina
31.3. - 4.4. 2012

Mezinárodní lesnický a myslivecký veletrh

AGROMEGA- specialista na stroje a vybavení pro semenářství

Firma AGROMEGA s.r.o. je pravidelným vystavovatelem veletrhu TECHAGRO a nebude tomu jinak ani v roce 2012. Na svém stánku bude prezentovat celý sortiment společnosti, který zahrnuje technologie na posklizňovou úpravu zemědělských plodin v prvovýrobě, semenářství a v oblasti zpracování sladovnického ječmene. V této oblasti nabízí firma kompletní řešení posklizňového zpracování plodin- příjem plodin, dopravu, čištění/třídění, moření osiv, plnění obalů a paletizaci. Při dodávkách strojů se AGROMEGA opírá o dlouholetou úzkou spolupráci s předními evropskými výrobci  jako je Westrup A/S, Schmid-Seeger GmbH a Verbruggen Emmeloord B.V.

Od svého vzniku se v tomto oboru  firma specializuje na výrobu osiv a to především jejich chemickou ochranu. Pro tyto účely vyrábí sofistikovanou modulovou mořičku osiv ROTOSTAT COMPACT M50, která umožňuje všechny moderní metody úpravy osiv, jako moření, obalování, inkrustaci, peletizaci, film coating, priming a podobně a je základním stavebním prvkem této technologie.

Další prezentovanou oblastí na veletrhu bude šlechtitelská mechanizace firmy Wintersteiger AG. Novinkou v sortimentu firmy je počítadlo drobných semen, které pracuje na principu laserové technologie.

Letošní expozice firmy bude především zaměřena na představení technologie na zpracování drobných semen, kde najde uplatnění celé portfolio strojů, které AGROMEGA nabízí.

Pro zákazníky, kteří hledají kvalitní secí stroje má firma v nabídce stroje dánské společnosti Fiona Maskinfabrik A/S., pro ty, kteří potřebují kvalitní přesnosecí a sázecí stroje může firma  nabídnout stroje italské společnosti Sfoggia s.r.l.

Současně také

TECHAGRO
8.-12.4. 2018


BIOMASA
8.-12.4. 2018

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Facebook

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště