Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Silva Regina
31.3. - 4.4. 2012

Mezinárodní lesnický a myslivecký veletrh

Vyberte si loveckou zbraň na veletrhu SILVA REGINA

 

Velmi oblíbenou část SILVY REGINY tvoří expozice loveckých zbraní a střeliva. Najdete zde kulovnice, brokovnice, malorážky různých typů a značek. Mezi vystavovateli nebude chybět Česká zbrojovka, která má dlouholetou tradici výroby zbraní od roku 1936, dále Selier&Bellot, Detex, Brno Hunt a další. Poslední jmenovaná společnost BRNO HUNT chystá na veletrhu představit zcela novou opakovací kulovnici BERGARA BX-11 s nadčasovým designem a systémem výměnných hlavní. Zástupce firmy Petr Mikulášek k novince španělského výrobce BERGARA uvedl „tato mimořádná kulovnice pro evropský trh bude poprvé představena veřejnosti na veletrhu IWA v březnu tohoto roku a vzápětí si ji zájemci budou moci prohlédnout také v Brně na Silvě Regině. Délka hlavní bude 20“/51 cm verze Light  a  24"/61 cm verze Varmint. Nastavitelná jemná spoušť s odporem 0,5-1 kg je zakryta lučíkem umožňujícím pohodlnou střelbu také v rukavicích. Kulovnice bude dostupná ve více než deseti nejužívanějších rážích použitelných jak pro odstřel škodné tak i pro lov těžké a nebezpečné zvěře.
Také další vystavovatel, společnost Walter Trading představí na veletrhu nový model brokové kozlice B725, který kombinuje legendární sílu B25 s revolučním designem a funkcemi. Její předností je nízký náběh, vysoce výkonný mechanický spoušťový systém, stejně jako invector DS choky. Novinkou s mimořádnou prodejní cenou budou také vzduchovky značky GAMO.

Zbraň do bezpečného trezoru
Užitečným doplňkem vaší lovecké výbavy mohou být skříně a trezory společnosti Rottner Security Slovensko. Firma je dceřinou společností rodinné rakouské firmy  ROTTNER Tresor, která působí na trhu s bezpečnostní technikou více než 40 let. V expozici si můžete vybrat ze široké nabídky trezorů různých typů a velikostí, odolné proti vloupání i ohni. Společnost Rottner Tresor nabízí skříně pro různý počet zbraní (3-16 kusů) s jednoplášťovým nebo dvouplášťovým korpusem, s klasickým trezorovým bezpečnostním zámkem na klíč nebo elektronickým zámkem.
Značka Swarovski není jen symbolem pro šperky s originálními krystaly, ale hlavně značka kvalitních dalekohledů, puškohledů a pozorovací optiky. Neméně rozmanitou škálu optických produktů najdete na stáncích společností Meopta-optika, Rapier, Night Tech a Noční vidění.

Současně také

TECHAGRO
8.-12.4. 2018


BIOMASA
8.-12.4. 2018

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Facebook

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště