Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Silva Regina
31.3. - 4.4. 2012

Mezinárodní lesnický a myslivecký veletrh

TECHAGRO, ANIMAL VETEX, SILVA REGINA, BIOMASA V NOVÉM TERMÍNU

Mezinárodní veletrhy zemědělské a lesnické techniky TECHAGRO, ANIMAL VETEX, SILVA REGINA se uskuteční v novém termínu 31. 3. – 4. 4. 2012.

Změňte si termín veletrhu TECHAGRO ve Vašem kalendáři 2012! Vzhledem ke koordinaci s termíny jarních veletržních akcí v tuzemsku a zahraničí na jaře 2012 přistoupila společnost Veletrhy Brno po dohodě s hlavními partnery veletrhu – Asociací zemědělské a lesnické techniky, Sdružením dovozců zemědělské techniky a Agrární komorou ČR ke změně termínu veletrhu TECHAGRO 2012.

„Agrární veletrhy TECHAGRO, ANIMAL VETEX, SILVA REGINA, BIOMASA se řadí k nejdůležitějším veletržním akcím, které pořádáme. Chceme zajistit co největší komfort pro přípravu a průběh akce a to nás vedlo k rozhodnutí o změně termínu“, uvádí Jiří Kuliš, generální ředitel společnosti Veletrhy Brno, a.s.

Veletrh se bude konat poprvé od soboty do středy. Víkend bude patřit širší odborné veřejnosti a pracovní dny odborníkům a nákupčím zemědělské a lesnické techniky. Středa bude plnohodnotný výstavní den pro odborné návštěvníky. Demontáž veletrhu začne až ve čtvrtek 5. 4. dopoledne.

Poslední ročník veletrhů TECHAGRO, ANIMAL VETEX, SILVA REGINA přilákal na brněnské výstaviště 105 tisíc návštěvníků.

Současně také

TECHAGRO
8.-12.4. 2018


BIOMASA
8.-12.4. 2018

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Facebook

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště