Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Rybaření je součástí veletrhu SILVA REGINA


Prodejní rybářská výstava na brněnském výstavišti několik let chyběla. V roce 2022 se vrací jako součástí lesnického a mysliveckého veletrhu SILVA REGINA.

Od 3. do 6. dubna 2022 proběhnou na brněnském výstavišti lesnický a myslivecký veletrh SILVA REGINA a veletrh BIOMASA zaměřený na obnovitelné zdroje energie v zemědělství a lesnictví. Oba tyto veletrhy se na brněnském výstavišti konají už více než dvě desítky let, zejména SILVA REGINA má stabilní návštěvnost jak odborné a myslivecké veřejnosti, tak široké veřejnosti se zájmem o přírodu.

Spojení myslivosti a rybaření

Novinkou letošního ročníku je rozšíření veletrhu SILVA REGINA o sportovní rybolov. Myslivost a rybaření je tradiční a vyzkoušená kombinace na mnoha výstavách a v této podobě se vrací i na brněnské výstaviště. Dubnový termín je výhodným začátkem sezóny. Prodejní rybářské výstavy byly na brněnském výstavišti vždy úspěšné a hojně navštěvované. Myslivecká část veletrhu SILVA REGINA je tradičně prodejní, návštěvníci přicházejí na výstaviště za nákupy. Velká část myslivců jsou také rybáři.

Maximální podpora návštěvnosti

Veletrhy zaměřené na lesnictví a myslivost jsou u návštěvníků velmi oblíbené. SILVA REGINA 2022 je navíc obohacena o včelařskou výstavu, ukázku několika desítek kusů hospodářských zvířat nebo prodej farmářských a regionálních potravin. Součástí veletrhu je také doprovodný program ve formě výstav, po celou dobu veletrhu bude v provozu pódium s edukativními a zábavnými bloky. Hlavní část reklamní kampaně začne v polovině února. Veletrh SILVA REGINA se koná v termínu od neděle do středy, velká návštěvnost je tradičně v neděli. Zvýhodněné jsou organizované skupiny návštěvníků (zájezdy), které mají od neděle do úterý výrazně snížené vstupné, ve středu pak vstup zdarma.

Podle marketingového průzkumu z ledna 2022 se přes 90 % návštěvníků chystá veletrhy opět navštěvovat.

SILVA REGINA je umístěna v pavilonu Z a na přilehlých volných plochách.

Jak se přihlásit

Kontakt: Veronika Ontlová, vontlova@bvv.cz

 

Silva Regina
7.-11.4. 2024

Mezinárodní lesnický a myslivecký veletrh

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Facebook

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště