Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Silva Regina
3.-7.4. 2016

Mezinárodní lesnický a myslivecký veletrh

Víceúčelový termovizní přístroj EAGLE TSV14-02

PROFIL EXPONÁTU

Exponát: Víceúčelový termovizní přístroj EAGLE TSV14-02
Umístění: Pav. Z, st. č. 093
Výrobce: New Effect, s.r.o.
Vystavovatel: New Effect, s.r.o.

Stručná charakteristika exponátu

Originální optika, důmyslný tvar a špičková elekronika termovizí Eagle zařadila firmu New Effect mezi nejvýznamnější světové výrobce. Naše termovize jsou jednoduché na obsluhu díky intuitivnímu menu v českém, slovenském nebo anglickém jazyce. Zaujmou Vás nejen svým vzhledem ale i vyjímečně ostrým obrazem s vykreslením všech detailů v jakýchkoli povětrnostních podmínkách. Díky velikému průměru výstupní pupily zaznamenáte jedinečný pozorovací komfort. Za použití nejkvalitnějších materiálů a nejnovějších technologií se Vám do rukou dostává vyjímečný výrobek, který nadchne nejen amatéry ale především odbornou veřejnost.

Specifikace předností ve srovnání s konkurencí

Víceúčelový termovizní přístroj EAGLE TSV-14 vyniká oproti konkurenci svojí variabilitou. Lze ho využít jako pozorovací přístroj, termovizní zaměřovač nebo po připojení rekordéru jako termovizní bezpečnostní kameru. Vyniká především vyjímečně vysokou detekční vzdáleností, digitálním vylepšením obrazu poslední generace a vysokým rozlišením displeje.

Myslivce určitě potěší nástřel jednou ranou s pamětí až na 5 nástřelů, možnost regulace intenzity kříže v 10-ti úrovních, výdrž baterií až 7,5 hodiny a plynulá regulace digitálního zoomu po 0,1 stupních. Mezi unikát patří bezplatná aktualizace softvéru po celou dobu životnosti přístroje a možnost výběru až z 20-ti barevných palet. Jako bonus je poskytnuta 3 letá záruka na bolometr a 10-ti letá záruka na všechny mechanické části.

Foto

Současně také

TECHAGRO
11. - 14.4. 2021


BIOMASA
11. - 14.4. 2021


ANIMAL TECH
11. - 14.4. 2021


NVHZ
11. - 14.4. 2021

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Facebook

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště