Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Silva Regina
7.-11.4. 2024

Mezinárodní lesnický a myslivecký veletrh

Zástupci společnosti INTERFORST se těší na přímý kontakt se zákazníky


Společnost INTERFORST nabízí široký sortiment výrobků pro pěstování lesa, těžbu a přibližování dřeva. Inovativní a praxí vyzkoušené vybavení pro práci v lese dováží například z Finska, Švédska, Rakouska, Německa, ale třeba i z USA.

Společnost najdete i na veletrhu Silva Regina na volné ploše v těsné blízkosti pavilonu P. Stánek je trvale obléhán návštěvníky, na které jsou zástupci firmy dobře připravení a rozhodně neponechali nic náhodě. „Těšíme se na přímý kontakt se zákazníky a nové obchodní kontakty,“ potvrzuje Ondřej Esterka, který v Brně společně s řadou kolegů společnost reprezentuje.


Zákazníci si mohou vybírat ze skvěle zpracovaného katalogu a s kvalitou celé řady produktů se mohou seznámit v bohatě zásobeném stánku. Mimo veletržní čas můžete společnost navštívit v prodejnách v Prostějově a v Žilině. Velmi dobře členěný sklad zaručuje rychlou dodávku zboží zákazníkovi v cenách odpovídajících současnému trhu. Součástí služeb jsou odborné konzultace a v rámci možností zajistí také servis i náhradní díly.

 

Datum: 4.4.2022 10:41:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Facebook

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště