Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Silva Regina
31.3. - 4.4. 2020

Mezinárodní lesnický a myslivecký veletrh

Zájmové kluby Českomoravské myslivecké jednoty spojují trubače i sokolníky

 

Široké spektrum své činnosti představí na doprovodném programu veletrhu Silva Regina 2018 Českomoravská myslivecká jednota, z.s. Největší myslivecká organizace v České republice sdružuje celkem deset zájmových klubů s působností po celé republice. Řada z nich má dlouholetou tradici. Zájmové kluby nejrůznějšího zaměření se podílí nejen na rozvoji Českomoravské myslivecké jednoty, ale zejména rozvíjí a podporují udržení celé řady mysliveckých tradic, dovedností a umělecké tvorby.

Členové jednotlivých klubů sdílí společné zájmy a aktivně se zapojuje do práce s dětmi a mládeží, čímž napomáhají rozvoji pěstování zdravých koníčků a získávání užitečných znalostí u nejmladších generací. Kluby také spolupracují se zahraničními organizacemi podobného charakteru. Mezi nejstarší zájmové kluby patří Klub sokolníků ČMMJ, který loni oslavil 50 let od svého vzniku, nebo o něco mladší kluby fotografů, trubačů či vábičů. Od loňského roku funguje také Klub lovecké lukostřelby nebo Mladí myslivci.

S činností jednotlivých klubů a především Českomoravské myslivecké jednoty se návštěvníci veletrhu budou moci seznámit v rámci doprovodného programu v pavilonu Z.

Datum: 18.1.2018 16:40:00

Současně také

TECHAGRO
31.3. - 4.4. 2020


BIOMASA
31.3. - 4.4. 2020

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Facebook

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště