Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Silva Regina
31.3. - 4.4. 2020

Mezinárodní lesnický a myslivecký veletrh

Výkonné stroje vyžadují výkonná svítidla

 

Společnost AXIMA, spol. s r. o. jako výhradní distributor finské značky NORDIC LIGHTS pro ČR a SR představí vysoce výkonná svítidla pro pracovní stroje. Úspěch produktů NORDIC LIGHTS tkví v jejich dlouhé životnosti. Svítidla jsou vybavena patentovaným uchycením k odtlumení nárazů a vibrací a před uvedením na trh procházejí všechny produkty rozsáhlým testováním.

Finská společnost NORDIC LIGHTS projektuje a vyrábí LED, halogenová a xenonová (HID) svítidla do velmi náročných prostředí.
Produkty nacházejí uplatnění zejména na strojích a vozidlech využívaných v zemědělství, lesnictví, hornictví, stavebnictví, při manipulaci. NORDIC LIGHTS dodává řešení osvětlení mnoha předním světovým výrobcům těžké techniky, kontinuálně zlepšuje svou výkonnost při minimalizaci dopadů svých činností a produktů na životní prostředí

Pracovní svítidla NORDIC LIGHTS se používají v nejtěžších a nejnáročnějších pracovních prostředích po celém světě. Viditelnost poskytovaná vysoce kvalitní optikou podporuje Vaše stroje v udržení vysoké pracovní efektivity za snížené viditelnosti, zatímco svítidla samotná vyžadují minimální údržbu.

Použití svítidel NORDIC LIGHTS zajišťuje, že tma, vibrace, otřesy, prach či vlhkost nezhorší viditelnost, v případě, že výsledek Vaší práce a bezpečnost závisí na efektivním osvětlení.

Cílem NORDIC LIGHTS je nabídnout to správné řešení každému zákazníkovi. Výsledkem toho je, že významné množství svítidel je vyrobeno na míru. Lze použít kombinaci různých charakteristik osvětlení, držáků, tlumičů vibrací a kabelových připojení k optimalizaci svítidla pro různé aplikace a specifické podmínky.

Pracovní svítidla NORDIC LIGHTS jsou také každoročně prověřována na vozidlech doprovodného novinářského týmu RALLY DAKAR.

AXIMA, spol. s r. o.
Vídeňská 125, 619 00 Brno
obchod.axima.cz
pracovni-svetla.cz

Datum: 26.1.2016 8:55:00

Současně také

TECHAGRO
31.3. - 4.4. 2020


BIOMASA
31.3. - 4.4. 2020

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Facebook

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště