Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Silva Regina
7.-11.4. 2024

Mezinárodní lesnický a myslivecký veletrh

UMIKOV inovuje dřevařské soupravy a v novém kabátě slaví 15 let na trhu

 

Ryze český výrobce nástaveb, návěsů a přívěsů na přepravu dřeva, techniky a speciálních nákladů UMIKOV představuje na veletrhu SILVA REGINA svoji aktuální nabídku a řešení odvozných souprav. Jen v minulém roce jich firma vyrobila přes 70, což dokládá, kam se za patnáct let své existence dokázala vypracovat. Zatímco v roce 2013 začínala ve skromných podmínkách, v loni zrekonstruovala svůj areál, postavila novou halu a zmodernizovala výrobu. 


„Dříve jsme měli rozdělené provozy, protože jsme vyráběli přípojná vozidla, návěsy a přívěsy ve  vesnici vzdálené asi tři kilometry od našeho sídla. Teď už jsme pod jednou střechou v Libáni u Chrudimi ve východních Čechách. S velkou investicí se zlepšilo nejen naše výrobní prostředí, ale i služby,“ říká na veletrhu v Brně mistr výroby Jiří Kolovratník. Ten také upřesňuje, že firma se orientuje výhradně na zakázkovou výrobu. „Žádná dvě auta od nás nejsou stejná, vždy vycházíme z představy zákazníka, samozřejmě pokud to umožní technické parametry. Loni jsme vyráběli například speciální soupravu do Chile, ale většinu klientely máme v Česku, rozjíždíme spolupráci na Slovensku a snažíme se prorazit i do Polska,“ dodává Jiří Kolovratník.

Na veletrhu se setkává se zákazníky i novými návštěvníky, kteří se o daný produkt zajímají a porovnávají UMIKOV s konkurencí. „Veletrh je výbornou příležitostí, jak se na místě pobavit o tom, jak kdo co dělá a jaká řešení nabízí. V praxi je velký tlak na to, aby auta uvezla co nejvíc, a tudíž se používaly i lehčí, ale pevné materiály, výrobci hydraulických ruk se zase snaží o větší dosah. Důležitá je také zpětná vazba od řidičů, kteří přicházejí s různými vychytávkami. V dnešní době se pořád něco mění a jde dopředu.“

Datum: 11.4.2018 18:45:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Facebook

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště