Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Silva Regina
7.-11.4. 2024

Mezinárodní lesnický a myslivecký veletrh

STV ARMS: vyberou si začátečníci i pokročilí střelci

 

Zbraně, střelivo, optika, oblečení, boty a další doplňky – i to je sortiment, který je k vidění v pavilonu Z na veletrhu SILVA REGINA, například na stánku společnosti STV ARMS. Ta je zástupcem řady renomovaných světových značek a její specialisté dokáží na místě poradit každému – začátečníkovi i pokročilému, ať už chce střílet z pistole, věnovat se některé ze sportovních disciplín nebo třeba právě složil myslivecké zkoušky.


S vedoucím prodejny STV ARMS procházíme veletržní stánek. „Naše společnost je výhradním dovozcem finských kulovnic SAKO a TIKKA,“ ukazuje Tomáš Svoboda vystavené zbraně od prestižního výrobce loveckých a sportovních kulovnic i střeliva, člena nadnárodní skupiny BERETTA. „Tady zase máme dvě americké samonabíjecí pistole a zastupujeme také značku Sabre Red, což je výrobce špičkových obranných sprejů. Firma vyrábí také vlastní střelivo. V tomto sortimentu nabízíme i značky Federal a CCI,“ dodává Tomáš Svoboda, a to zdaleka během chvilky nestačí vyjmenovat vše, co veletržní stánek zájemcům představuje.

V Brně firma vystavuje hlavně proto, aby svou komplexní nabídkou oslovila budoucí zákazníky. Jak Tomáš Svoboda dodává, jsou mezi nimi muži i ženy.  „V posledních několika letech se v Česku rozšiřují řady žadatelů i nových majitelů zbrojních průkazů. Vidíme, že prodej zbraní, a to navzdory regulacím ze strany EU i protizbraňovým náladám po celém světě, u nás poměrně významně roste.“

Datum: 10.4.2018 8:51:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Facebook

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště