Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Silva Regina
7.-11.4. 2024

Mezinárodní lesnický a myslivecký veletrh

STIHL® TIMBERSPORTS® se spoustou novinek na veletrhu Silva Regina

 

Ani v letošním roce nebude chybět na veletrhu Silva Regina oblíbený závod Czech Cup Silva Regina v populární dřevorubeckém sportu STIHL® TIMBERSPORTS®. Letošní ročník se pyšní rekordním počtem závodníků z celé České republiky včetně členů národního týmu v čele s Martinem Komárkem.  Ve čtyřech disciplínách se utká 18 závodníků. Soutěž představuje začátek 8 kvalifikací pro letošní mistrovství ČR.

Jako novinku pro veletrh Silva Regina pořadatelé zařadili štafetu národního týmu, ve které Češi patří mezi nejlepší Evropské týmy. V divácky atraktivním sportu se soutěžící utkají při přesekávání kmene nastojato i naležato, řezání motorovou i ruční pilou. Přímo vícemistr světa Martin Komárek pak předvede řezání pilou s velkým výkonem a přesekávání ve výšce.

Nově budou Timbersportu věnovány na veletrhu 4 dny. Uvedený závod se uskuteční 10. dubna 2018 od 12 hodin na prostranství před pavilonem Z. V dalších dnech se návštěvníci mohou těšit na sportovně zábavnou show se soutěžemi pro diváky a ukázky dřevosochání s motorovou pilou. „Veřejnost už ví o vysoké odbornosti veletrhů a nyní mohou návštěvníci také zhlédnout opravdové výkony podávané těmi nejlepšími a to je skvělé. Také závodníci si za uplynulé dva ročníky užili skvělou atmosféru závodu a už nyní se na Brno těší,“ uvedl Komárek.

Partnerem závodu Czech Cup Silva Regina je Laski

 

Datum: 29.1.2018 14:00:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Facebook

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště