Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Silva Regina
7.-11.4. 2024

Mezinárodní lesnický a myslivecký veletrh

Společnost Austro Diesel slaví výročí a premiérově představuje komplexní portfolio


V pavilonu F jejich rozsáhlou expozici nepřehlédnete. Červené traktory Massey Ferguson a antracitově černý kombajn Ideal vévodí celé výročně pojaté prezentaci. Firma Austro Diesel totiž slaví 40 let od svého vzniku. A počátky značky Massey Ferguson se datují dokonce do roku 1847, tedy před 175 lety!

Co je na expozici nového nebo nejzajímavějšího, jsme se zeptali obchodního ředitele pro ČR, Radima Vlčka: „Zaprvé jsme se rozhodli vystavovat na veletrhu v Brně, byť to není Techagro. Máme spoustu novinek, chtěli jsme se účastnit, tak jsme se s vedením dohodli, že v rámci veletrhů Silva Regina a Biomasa vystavíme náš kompletní sortiment. My tomu říkáme takzvaně full liner, jelikož nabízíme nejenom traktory a kombajny, ale také závěsovinu, lisy, stroje na pícniny či teleskopické manipulátory. Je to naše premiéra, kdy můžeme sortiment představit v rámci ucelené výstavy.

Na jejich stánku vidíme zástupce všech strojů a produktů, které firma nabízí. Vlajková loď, černý kombajn IDEAL, je nejvyšší a nejvýkonnější kombajn, který se hodí pro české velkoplošné zemědělství. Je zde vystavený kompletní sortiment traktorů – od viničních, přes speciální traktory s výkonem okolo 100 koní řady 4700, dále řadu 5700, řadu 5S, 6S, 7S až po tu největší řadu 8S, která končí výkonem 400 koní. „Máme zde vystavený kompletní sortiment lisů na kulaté balíky, i na velké hranaté balíky, které jsou velice populární. Technologie spaloven se podobným směrem rozvíjejí a tyhle stroje se prodávají stále lépe a lépe. V neposlední řadě tu máme teleskopický manipulátor, což je univerzální stroj. Program je tedy ucelený, a to byl hlavní důvod, proč tu jsme, ukázat zákazníkům celou škálu. Děláme opravdu kompletní, nebo téměř kompletní sortiment pro zemědělské podniky,“ doplnil obchodní ředitel. Dalším z důvodů účasti v Brně je samozřejmě kulaté výročí. V letošním roce totiž slaví značka Massey Ferguson 175 let výročí od působení a Austro Diesel jakožto generální dovozce této značky do střední Evropy oslavuje 40. výročí. Firma u této příležitosti nabízí zákazníkům své stroje za zajímavé podmínky a se zajímavými slevami.

 

Datum: 3.4.2022 18:58:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Facebook

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště