Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Silva Regina
3.-7.4. 2022

Mezinárodní lesnický a myslivecký veletrh

Prezentace loveckých zbraní a zajímavé doprovodné programy

 

SILVA REGINA je místem setkání myslivců, lesníků a milovníků přírody nejen z České republiky, ale i ze Slovenska a sousedních zemí. Součástí výstavy jsou expozice mysliveckých trofejí, loveckých interiérů, dřevěných staveb, uměleckého nábytku, vzácných uměleckých výrobků z paroží a kůží. Originální kousky s přírodními motivy lze pořídit u uměleckých řemeslníků, převážně výrobky ze skla, keramiky, rytiny, zbraně, nože a šperky.

Nechybí lovecké zbraně
Velmi oblíbenou část SILVY REGINY tvoří expozice loveckých zbraní a střeliva. Najdete zde kulovnice, brokovnice, malorážky různých typů a značek. Mezi vystavovateli nebude chybět společnost Walter Trading. Ta se na veletrh chystá s několika novinkami. Na svém stánku představí kromě jiného i nové modely brokových kozlicí Browning, samo nabíjející kulovnice BAR MK3 nebo pistole BuckMark.  Značka Heckler & Koch bude zastoupena modely samo nabíjejících pistolí ráže 9 mm a samo nabíjejících kulovnic.

Bohatý doprovodný program v pavilonu i na venkovních plochách
Na přípravě veletrhu SILVA REGINA spolupracuje řada státních i soukromých organizací, které si pro návštěvníky připravili zajímavý doprovodný program. Těšit se můžete na soutěže trubačů, představení sokolníků a kynologů, zajímavé hosty a hudební vystoupení. Ukázky preparátorského umění chystá na svém stánku Česká preparátorská unie, jejíž zástupci představí historii preparátorství a poradenský koutek. Část pavilonu Z je věnována výstavě „Lobkowitzův dům“. Návštěvníci zde uvidí rodové trofeje, kolekce historických map a uniforem či historické kočáry. Venkovní plochy obsadí mistři dřevorubci, kteří budou nejen soutěžit, ale také stavět krmelec či vyrábět dřevěné sochy. Připraven je i včelařský pavilon s technologiemi a včelími produkty.

Datum: 15.2.2016 12:59:00

Současně také

TECHAGRO
3.-7.4. 2022


BIOMASA
3.-7.4. 2022

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem 2020

 

Facebook

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště