Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Silva Regina
3.-7.4. 2022

Mezinárodní lesnický a myslivecký veletrh

SILVA REGINA 2022 bude srovnatelná s předchozími ročníky


Od 3. dubna 2022 proběhne na brněnském výstavišti Mezinárodní lesnický a myslivecký veletrh SILVA REGINA souběžně s veletrhy TECHAGRO a BIOMASA. Tento komplex patří mezi přední evropské akce ve svém oboru.

Na brněnské zemědělské a lesnické veletrhy jsou přihlášeny jsou stovky firem a institucí v celém spektru zemědělské i lesnické techniky. Veletrh SILVA REGINA 2022, zejména jeho lesnická část, bude srovnatelná s předchozími ročníky, okolí pavilonu Z je zcela zaplněno. Zastoupeny jsou všechny hlavní obory veletrhu. Návštěvníci se mohou také těšit na venkovní pódium a timbersport.

Myslivost najdou návštěvníci tradičně v pavilonu Z. Po všechny dny bude v provozu pódium s odborným i zábavným programem, programem bude provázet Petr Joo. Na galerii pavilonu Z budou umístěny další součásti mysliveckého doprovodného programu, především výstavy trofejí. Představena bude určitě některá z českých obor, pozornost bude věnována mysliveckým tradicím a znalostem. Stejně jako v předchozích ročnících bude zdůrazněna role myslivosti v péči o volně žijící zvěř, udržování biodiverzity a hospodaření v lesích.

Součástí veletrhů bude také včelařská výstava spojená s prodejem potřeb pro včelaře a výrobků z včelích produktů, k této výstavě patří každoročně přednášky pro včelaře. Prodávat se budou také farmářské a regionální potraviny na expozici Agrární komory ČR. Připravuje se také exponátová soutěž GRAND PRIX.

I pro příští rok se připravují výhodné podmínky skupinové návštěvy (autobusové zájezdy), které mají od neděle do středy snížené vstupné, ve čtvrtek pak dokonce vstup zdarma. Pro individuální návštěvníky je nejvýhodnější nákup vstupenky přes web. Počítá se také s návštěvnickou soutěží o hodnotné ceny jak z oblasti zemědělství, tak myslivosti.

 

Datum: 4.12.2021 13:40:00

Současně také

TECHAGRO
3.-7.4. 2022


BIOMASA
3.-7.4. 2022

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem 2020

 

Facebook

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště