Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Silva Regina
8.-12.4. 2018

Mezinárodní lesnický a myslivecký veletrh

Nový kompaktní nakladač vjede všude

 

Společnost LIEBHERR – STAVEBNÍ STROJE CZ s. r. o. na veletrhu představila novinku s vynikající kompaktností, stabilitou a flexibilitou. Kompaktní nakladač L 506 s podjezdnou výškou 2,5 metru se dostane i tam, kde jiné stroje mají problém.


„Kompaktní nakladače LIEBHERR představují zcela nový koncept kolových nakladačů. Do Brna jsme z výrobního závodu v Bischofshofenu přivezli nakladač L506 a na demo ploše ukazujeme návštěvníkům jeho největší přednosti. Především jde o průjezdnou výšku 2,5 metru, díky níž se dostane prakticky do každého vjezdu, a zároveň o unikátní naklápěcí nápravu. Ve středovém kloubu se naklápí celá přední část vozu, což znamená, že i při najetí na nerovnost je nakladač pořád všemi čtyřmi koly pevně na zemi,“ popisuje přednosti novinky Jan Kadubec, vedoucí marketingového oddělení společnosti LIEBHERR – STAVEBNÍ STROJE CZ.

Kolové nakladače značky LIEBHERR jsou mezi zemědělci oblíbené zejména z důvodu své hospodárnosti a velkého pracovního výkonu. Nízká stavba nově koncipovaných kompaktních strojů navíc zaručuje vysokou flexibilitu při používání i převozu. Téměř žádný tunel nebo podjezd na českých silnicích pro ně není příliš nízký, současně jde o techniku s nejvyšší mírou stability a odolnosti proti převrácení. Komfort velkoryse prosklené kabiny je umocněn dokonalým výhledem, takže obsluha může pohodlně kontrolovat stroj i přepravovaný náklad.

„Oproti předchozím veletrhům SILVA REGINA jsme pojali účast trochu obsáhleji a přivezli celkem pět strojů, z toho dva pro nasazení v dřevařském průmyslu a tři pro zemědělskou výrobu. Celý stánek jsme se snažili udělat příjemný pro naše zákazníky, s velkým zázemím a dostatečným prostorem na prohlídku strojů,“ říká o účasti na letošním ročníku Jan Kadubec, který je spokojen především s návštěvností. „I když máme zhruba dvojnásobně velký stánek než v minulosti, nikdy nebyl prázdný. Neděle byla opravdu hektická, přišly hlavně rodiny s dětmi, ale od pondělka už začala obchodní jednání a každý náš prodejce tu jednal s pozvanými zákazníky. Veletrh vyhodnotíme až po skončení, ale už teď ho návštěvností považujeme za velmi úspěšný,“ dodává.

Datum: 3.4.2014 22:45:00

Současně také

TECHAGRO
8.-12.4. 2018


BIOMASA
8.-12.4. 2018

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Facebook

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště