Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Silva Regina
7.-11.4. 2024

Mezinárodní lesnický a myslivecký veletrh

Myslivecké vybavení i zajímavý doprovodný program

 

Až do čtvrtka 12. dubna je pavilon Z zcela pod nadvládou myslivosti. Na veletrhu SILVA REGINA najdete mnoho mysliveckého vybavení, včetně prodejců oblečení či obuvi. Na expozicích jsou k prodeji košile, bundy nebo třeba kalhoty, vše je samozřejmě uzpůsobeno pro pobyt v přírodě. K dispozici jsou dále také doplňky, včetně pásků, klobouků či tašek.

Na veletrhu pořídíte také vybavení jako zbraně, nože, optiky, střelivo nebo dalekohledy. Zajímavou podívanou nabídnou také lovecké interiéry a vystavené preparáty zvířat z celého světa.

Lesnickou část veletrhu najdete v okolí pavilonu Z, kde jsou vystaveny vyvážečky, harvestory, přepravní technika a další exponáty, které s lesním hospodařením souvisí.

SILVA REGINA láká také svým doprovodným programem, který se uskuteční jak v přízemí pavilonu Z, tak v galerii v prvním patře. Atraktivní je například výstava 100 let českého lesnictví a myslivosti, která připomene nejzásadnější okamžiky těchto oborů od vzniku Československa. Bohatý program se koná také na podiích, kde každý den vystoupí trubači, sokolníci, lovečtí psi a přijde také na známí tváře české myslivosti. Pro děti je pak v pavilonu připravena expozice lesní pedagogiky. Odpočinout si během dne můžete také ve výborné zvěřinové restauraci. 

Ten pravý adrenalin nabídne také dřevorubecké soutěže STIHL® TIMBERSPORTS®  a závod Brněnská sekera, jehož účastníci soutěží v hodu oboustrannou sekerou.

Datum: 9.4.2018 12:00:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Facebook

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště