Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Silva Regina
31.3. - 4.4. 2020

Mezinárodní lesnický a myslivecký veletrh

Myslivci a lesníci se už více než 20 let setkávají na SILVA REGINA v Brně

 

Už přes dvacet let je pro české a hlavně moravské myslivce a lesníky zásadní událostí brněnský veletrh SILVA REGINA. A stále více na tuto mezinárodní lesnickou a mysliveckou akci přijíždějí zájemci ze Slovenska a Rakouska, což může být pro vystavovatele velmi zajímavé. V roce 2018  proběhne SILVA REGINA s Mezinárodním veletrhem zemědělské techniky TECHAGRO a Veletrhem obnovitelných zdrojů energie v zemědělství a lesnictví BIOMASA. Brněnské výstaviště bývá v tuto dobu kompletně vyprodané, pravidelně přichází přes sto tisíc návštěvníků. Tento komplex je prostě nejdůležitější veletržní akcí ve svém oboru.

Událost pro slovenské i rakouské myslivce

Mezinárodní lesnický a myslivecký veletrh SILVA REGINA 2018 má všechny předpoklady úspěšně navázat na své předchůdce. Vystavovatelé se hlásí jak v části myslivecké, tak v části věnované lesnické technice, zájem projevují i firmy ze zahraničí. Brněnské agrární a lesnické veletrhy jsou pro sedláky a myslivce z příhraničních oblastí Rakouska stále častějším důvodem k návštěvě výstaviště v Brně. Právě na Rakousko a Slovensko, případně další okolní země se plánují pořadatelé ještě více zaměřit. Bude tak vytvořen předpoklad k tomu, aby veletrh SILVA REGINA navštívilo ještě více slovenských a rakouských lesníků a především myslivců. Právě svým česko-slovenským záběrem je SILVA REGINA pro vystavovatele jedinečným marketingovým nástrojem. Pro ještě větší motivaci návštěvníků proběhne tradiční soutěž o loveckou zbraň.

Spolupráce s partnery v oblasti myslivosti a lesnictví

Na doprovodném programu a koncepci veletrhu spolupracují Veletrhy Brno mimo jiné s Českomoravskou mysliveckou jednotou, Českou technologickou platformou lesního hospodářství a navazujících průmyslových odvětví, Mendelovou univerzitou v Brně a Českou zemědělskou univerzitou v Praze.

Veletrh SILVA REGINA bude umístěn v pavilonu Z a jeho okolí, doprovodné programy najdou návštěvníci na galerii pavilonu Z i venkovních plochách. Tento rozměr a souběh s veletrhy TECHAGRO a BIOMASA dělá z veletrhu SILVA REGINA zásadní lesnickou a mysliveckou akci Českou republiku a Slovensko a zejména myslivci a lesáci z Moravy a Slovenska její návštěvu jistě nevynechají.

Datum: 25.10.2017 13:23:00

Současně také

TECHAGRO
31.3. - 4.4. 2020


BIOMASA
31.3. - 4.4. 2020

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Facebook

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště