Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Silva Regina
31.3. - 4.4. 2020

Mezinárodní lesnický a myslivecký veletrh

Mezinárodní lesnický a myslivecký veletrh SILVA REGINA

 

Mezinárodní lesnický a myslivecký veletrh SILVA REGINA potěší návštěvníky rozsahem expozic i řadou naučně-zábavných programů. K vidění budou lovecké zbraně, vybavení pro myslivce, ale i historické myslivecké uniformy a kočáry používané pro lov. Prestižní výstava se uskuteční v České republice na výstavišti v Brně v termínu od 3. 4. – 7. 4. 2016.


Veletrh SILVA REGINA je znám nejen českým myslivcům a lesníkům. Každé dva roky, kdy se výstava koná, přijíždí do Brna tisíce milovníků myslivosti a lovu ze všech koutů Evropy, zejména ze Slovenska, Rakouska, Maďarska, Polska či Ukrajiny.

Vystavovatelé zde představí nejnovější technologie určené pro práci v lesním hospodářství. K vidění budou stroje a nářadí pro lesní těžbu, zpracování, soustřeďování a odvoz dříví, zařízení k pěstování, ošetřování a ochranu lesních porostů. SILVA REGINA tak poskytne neomezené možnosti pro české výrobce a zahraniční dovozce lesnické techniky, podnikatele a odborníky v lesnictví získat obchodní kontakty, informace, nové obchodní příležitosti a zkušenosti pro podnikání v tomto oboru.

Za zvuku strojů, pil a seker

Některé technologie lze na veletrhu vidět přímo při práci. V praktických ukázkách na venkovní ploše výstavního areálu bude probíhat předvádění strojů na zpracování lesní biomasy, zejména štěpkování a drcení klestu a pilařských odpadů, ukázky řezání a štípání palivového dříví, briketování a peletování dřevních a rostlinných materiálů. „Na našem stánku se návštěvníci mohou těšit na široký sortiment profesionálních navijáku Ritter, vyvážecích vleků R.M.I a FTG, drtičů Willibald, štěpkovačů/drtičů TS-Industrie, čelních nakladačů Hydrac a v neposlední řadě vozů a rozmetadel pro zemědělský sektor Farmtech.  A samozřejmě na profesionální produkt manažery, kteří rádi odpoví na jakoukoliv otázku k těmto strojům“ zve pan Tomáš Dědič ze společnosti ForAgri s.r.o.

Atraktivní budou také ukázky ručních strojů a nářadí pro práci v lese. Konkrétně třídenní dřevorubecká show STIHL TIMBERSPORTS SERIES, což je moderní podoba dřevorubeckých soutěží, nabídne adrenalinovou podívanou na obratné počínání siláků se sekerami a ručními pilami. Nejlepší čeští závodníci tohoto „chlapského“ sportu v čele s Martinem Komárkem, držitelem několika evropských i světových rekordů, předvedou všech šest soutěžních disciplín včetně řezání s motorovou pilou s extrémním výkonem přes 60 koní.

Poklidnějším, nikoliv však méně zajímavým vystoupením, bude ukázka dřevosochání. Zruční řemeslníci pomocí seker a pil vytvoří během krátké doby doslova umělecká díla.

Myslivecký pavilon

Myslivecká část veletrhu SILVA REGINA představuje širokou nabídku mysliveckého vybavení, oblečení a potřeb. Vyhledávanou oblastí jsou expozice výrobců a prodejců loveckých zbraní, střeliva a optiky. Kromě Asociace zbraní a střeliva zde představí své výrobky firmy Česká zbrojovka, Selier&Bellot, Walter Trading, Swarovski optik, Svět dalekohledů a další.

Mysliveckou přehlídku doplní expozice loveckých interiérů, dřevěných staveb, uměleckého nábytku, vzácných uměleckých výrobků z paroží a kůží. Originální kousky s přírodními motivy lze pořídit u uměleckých řemeslníků, převážně výrobky ze skla, keramiky, rytiny, zbraně, nože a šperky.

Unikátní výstavy s mysliveckou tématikou

Návštěvníky i letos čeká výstava kolekcí historických i současných loveckých, mysliveckých a lesnických stejnokrojů z celého světa. Výstava „Za zvěří kolem světa“ zase provede návštěvníky světem lovu divoké zvěře, kterou si budou moci prohlédnout na vystavených preparátech.

A samozřejmě nebude chybět výstava loveckých trofejí pod patronátem Českomoravské myslivecké jednoty. Bohatý myslivecký program doplní vystoupení sokolníků, kynologů, vábičů a trubačů na lesní rohy.

Datum: 15.12.2015 14:00:00

Současně také

TECHAGRO
31.3. - 4.4. 2020


BIOMASA
31.3. - 4.4. 2020

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Facebook

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště