Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Silva Regina
31.3. - 4.4. 2020

Mezinárodní lesnický a myslivecký veletrh

MALCOM CZ přiveze nový štěpkovač Doppstadt

 

Zveme návštěvníky na expozici firmy MALCOM CZ, která bude prezentována ve znamení černo – oranžové barvy. V rámci výstavy Silva Regina chce MALCOM CZ návštěvníkům představit novinku v Česku - štěpkovač značky Doppstadt DH 812 s podvozkem Mercedes Benz 6x6, jehož robustnost umožňuje zpracovat vstupní materiál o průměru až 90 cm.

Štěpkovač značky Doppstadt DH 812 s podvozkem Mercedes Benz 6x6

Návštěvníci se ale v expozici setkají také se značkou PrimeTech: stroj PTH 475 s všestranným využitím jako povrchová a stabilizační fréza i jako drtič kamene; tyto tři nástavce značky FAE jsou jednoduše vyměnitelné.  PTH 475 je výjimečný ve své kategorii vybavením širšími pásy, díky čemu dochází k velmi nízkému zatížení a stroj je tak mnohem šetrnější k přírodě. V neposlední řadě mají návštěvníci možnost vidět velice kvalitní frézy značky FAE a štěpkovače Pezzolato.

PrimeTech: stroj PTH 475

Společnost Malcom cz je složená ze zkušených obchodníků, servisních techniků a administrace, kteří svoji práci dělají s citem pro dobrý obchod, kvalitní servis a komfortní zázemí. Díky více jak dvacetiletému aktivnímu působení v oblasti prodeje a servisu komunální, lesnické, zemědělské techniky a techniky na zpracování biomasy a komunálního odpadu, si podnik vybudoval stabilní a rovnocenné postavení mezi společnostmi, které patří na evropském trhu k těm nejvýraznějším hráčům. Dopomáhá k tomu i široké portfolio nabízených produktů, které firmě MALCOM CZ umožňuje se co nejvíce přiblížit technickými parametry i cenovými požadavky zákazníkům. Cílem společnosti je být k zákazníkovi co nejblíže, abych pro něj byli schopni navrhnout a následně realizovat to nejlepší řešení. „Náš zákazník, náš pán,“ pro MALCOM CZ není jen klišé, ale způsob myšlení. Profesionální a vyrovnaný vztah se zákazníkem, který je maximálně spokojený s poskytovanými službami, je kompasem, kterým se ve firmě řídí. MALCOM CZ zastupuje několik významných společností na českém i slovenském trhu, mezi kterými můžeme zmínit Doppstadt se spolehlivou technikou zpracovávající komunální odpad a biomasu, Ferrari se svými designovými traktory a jednoosými nosiči nářadí, mulčovací techniku od značek Orsi, Peruzzo a Agrimaster, nebo Pezzolato zaměřující se na štěpkovače a na stroje zpracovávající dřeviny. V neposlední řadě je také důležité zmínit značku FAE, která vyrábí velice kvalitní frézy a drtiče kamení. Portfolio firmy je ale mnohem širší, jak se můžete přesvědčit na webových stránkách www.malcomcz.eu.

Lesní fréza FAE

Pezzolato PZ 140 G

Datum: 26.2.2018 18:11:00

Současně také

TECHAGRO
31.3. - 4.4. 2020


BIOMASA
31.3. - 4.4. 2020

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Facebook

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště