Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Silva Regina
2024

Mezinárodní lesnický a myslivecký veletrh

LIEBHERR předvádí na volné ploše stroje speciálního nasazení


Stánek společnosti LIEBHERR – STAVEBNÍ STROJE CZ s. r. o. na brněnském výstavišti nepřehlédnete. Na volné ploše u pavilonu P si můžete prohlédnout stroje speciálního nasazení v klidu i v akci. Opakující se komentované ukázky se těší velkému zájmu všech návštěvníků.

Konečně po čtyřech letech se znovu účastníme veletrhu Silva Regina. Nejdříve byl kvůli koronaviru odložen a pak zrušen. Jsme rádi, že můžeme prezentovat naše speciální stroje, které jsou určeny pro dřevařský průmysl a pro lesnictví,“ říká Jan Kadubec, vedoucí marketingového oddělení společnosti.

LIEBHERR do expozice letos zařadil například kloubový teleskopický nakladač L 509 Tele. Tento univerzální stroj má výsuvný teleskopický výložník, který při použití paletizačních vidlí umožňuje výšku zdvihu až 4,8 m. Spojuje výhody dvou tříd v jednom stroji. Na stránkách společnosti jsme se také dozvěděli, že při práci s paletizačními vidlemi není nutné ruční manévrování, protože inženýři společnosti Liebherr optimalizovali paralelní vedení pro provoz s paletizačními vidlemi.

LIEBHERR – STAVEBNÍ STROJE CZ s. r. o. se zabývá prodejem, servisem a pronájmem nových i použitých stavebních strojů a věžových jeřábů. Společnost sídlí v Popůvkách u Brna, kam se mohou přijít podívat zájemci, pokud by nestihli navštívit veletrh Silva Regina, který potrvá do 6. dubna 2022.

 

 

Datum: 4.4.2022 10:28:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Facebook

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště