Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Silva Regina
31.3. - 4.4. 2020

Mezinárodní lesnický a myslivecký veletrh

Kdykoliv potřebujete mechanickou a elektrickou ochranu kabelů, můžete se s důvěrou spolehnout na výrobky Adaptaflex

 

Flexibilní ochranné systémy Adaptaflex se používají k ochraně kriticky důležitých vodičů a datových kabelů. Společnost Adaptaflex byla založena v roce 1972 a od té doby se vypracovala do čela trhu flexibilních ochranných systémů.

Adaptaflex je jednou z předních značek flexibilních ochranných systémů, se kterými se lze setkat po celém světě. Díky kombinaci inovativního designu s pečlivosti při výrobě svým zákazníkům nabízí jeden z nejširších sortimentů výrobků a řešení pro ochranu kabelů a vodičů. S více než 6000 výrobky tento sortiment zahrnuje kovové i nekovové flexibilní ochranné systémy určené k ochraně kriticky důležitých vodičů a datových kabelů. Systémová řešeni společnosti Adaptaflex musí plnit svou funkci v nejrůznějších podmínkách - od vysokých teplot až po silné mrazy. Tyto výrobky jsou navrženy a testovány tak, aby odolávaly trvalým vibracím, průniku vody a korozi. Jsou dostupné v bezhalogenovém provedení a jsou vyrobené z nízkotoxických materiálů, které při hořeni vyvíjejí málo kouře. Široka škála technických řešeni je určena k tomu, aby splňovala náročné požadavky i technicky nejpokročilejších trhů.

Sortiment výrobků a výběr materiálů nepřeberný. Vzhledem k tomu, že různé materiály nabízejí odlišené provozní charakteristiky, je důležité, abyste si pro svou konkrétní aplikaci zvolili nejen správný výrobek, ale i vhodný materiál nabízející trvalou funkčnost tam, kde ji potřebujete.

Distributor:
AXIMA, spol. s r. o.
Vídeňská 125,  619 00 Brno
tel. 547 424 021, obchod.axima.cz

Datum: 3.2.2016 10:33:00

Současně také

TECHAGRO
31.3. - 4.4. 2020


BIOMASA
31.3. - 4.4. 2020

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Facebook

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště