Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Silva Regina
31.3. - 4.4. 2020

Mezinárodní lesnický a myslivecký veletrh

IBO CZ přiveze celou řadu novinek a bohatou nabídku zboží

 

Na letošním ročníku veletrhu Silva Regina se mohou návštěvníci těšit na mnoho novinek i stálic v sortimentu firmy IBO CZ. Z toho, co můžete v expozici očekávat vybíráme:

Špičková svítidla OLIGHT
IBO CZ  je distributorem značky Olight Technology. Nejmodernější LED technologie s nejvyšším standardem provedení. Nejnovější používané LED diody a těla z duralu.

Světovou jedničku termovizí FLIR
IBO CZ je distributorem značky FLIR na Českém trhu. Flir je světový lídr v oblasti návrhů, výroby a uvádění na trh termovizních systému. Na Silvu Reginu doveze kompletní novou řadu termovizí FLIR.

Puškohledy VIXEN a Bering Optics
IBO CZ je distributorem značek Vixen a Bering Optics. Vixen se svojí 30 letou zárukou patří mezi špičku dalekohledů a puškohledů na trhu.

Kulovnice značky HAENEL
IBO CZ je distributorem zbraní HAENEL. Značka se pyšní tradicí od roku 1840, nabízí garanci německé kvality s roční produkcí 35 000 kusů zbraní vyvážených do celého světa.

Vzduchovky NORICA
IBO CZ je distributorem vzduchovek NORICA. Vysoká kvalita opracování všech dílů, úspěšný prodej ve více jak 50 zemích světa.

Fotopasti SPROMISE, SPYPOINT, ScoutGuard
IBO CZ je nejvetším českým dodavatelem fotopastí jak pro jednotlivce, tak pro státní služby a chráněné parky. Na veletrh dovezeme kompletní sortiment fotopastí, který nabízíme.

Vakuové baličky na zveřinu FoodSaver
IBO CZ je distributorem baliček FoodSaver. Americká kvalita, PROFI modely, veliký výběr příslušenství, okamžitý servis.

EUROHUNT
IBO CZ je distributorem kompletního zboží od německé firmy Eurohunt. Na brněnské výstaviště přiveze kompletní sortiment této značky.

HUBERTUS
IBO CZ je distributorem nejvalitnější německé značky HUBERTUS. Do expozice přiveze kompletní sortiment oblečení pro lovecké a outdoor aktivity.

Datum: 21.2.2018 13:00:00

Současně také

TECHAGRO
31.3. - 4.4. 2020


BIOMASA
31.3. - 4.4. 2020

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Facebook

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště