Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Silva Regina
3.-7.4. 2022

Mezinárodní lesnický a myslivecký veletrh

Grand Prix pro český nůž Patron

 

Tradiční výrobce nožů se sídlem v severočeských Mikulášovicích získal cenu Grand Prix Silva Regina 2016 za robusní univerzální nůž ze špičkových materiálů.


Robustní a odolný nůž Patron je určen pro užití v náročných venkovních podmínkách. Je navržen v moderním stylu a využívá výtečné materiály a chytře řešené doplňky. „Tento produkt nám zatím ve výrobní řadě a v nabídce pro koncové klienty chyběl. Jeho výjimečnost spočívá v použití nových materiálů a v novém způsobu opracování střenek. Je pro nás určitě velká čest, že jsme s tímto novým produktem získali ocenění Grand Prix. Za dlouhou dobu účasti na veletrhu SILVA REGINA jsme se do soutěže přihlásili poprvé, o to více nás to těší a tím více nás to mile překvapilo,“ uvedl Jan Marek, obchodní ředitel společnosti Mikov s. r. o.

Nůž z tzv. plného materiálu má nejpevnější Fulltank konstrukci, kdy je tělo čepele osazeno z boku rukojeťmi. Čepel je vyrobena z rakouského materiálu Böhler N690, který vyniká houževnatostí, tvrdostí a výbornou řezivostí. Novinkou je také střenka z kompozitu G10, materiálu extrémně odolného vůči povětrnostním podmínkám. Výhodou je nízká cena v porovnání s konkurencí a výborná ergonomie, součástí balení je samosvorné pouzdro z materiálu KYDEX a sofistikovaný závěs na opasek.

“Patron je univerzální nůž určený hlavně pro outdoor, lov a myslivost. Ale záleží na každém koncovém klientovi, k čemu jej chce používat,” říká Jan Marek, který zároveň pozitivně hodnotí celou letošní účast: “Na veletrhu SILVA REGINA vystavujeme pravidelně, vždycky se tu zviditelníme a o naše produkty je stálý zájem. Spousta zákazníků se k nám vrací a jsou rádi, že přicházíme s novinkami, jako je právě nůž Patron oceněný Grand Prix 2016. S návštěvností i zájmem o výrobky jsme letos spokojeni.”

 

Datum: 7.4.2016 19:45:00

Současně také

TECHAGRO
3.-7.4. 2022


BIOMASA
3.-7.4. 2022

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem 2020

 

Facebook

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště