Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Silva Regina
31.3. - 4.4. 2020

Mezinárodní lesnický a myslivecký veletrh

FOREST MERI

 

Firma FOREST MERI byla založena v roce 2002, a od samého začátku se zabývá dovozem a prodejem strojů a zařízení do lesnictví a částečně i zemědělství a komunální sféry. Sortiment nabízených strojů pochází především ze Skandinávie a Německa.


Nosným produktem, který firma nabízí, jsou finské traktory VALTRA, které jsou považovány za jedny z nejlepších pro lesnické práce. K těmto traktorům jsou pak nabízeny další stroje a příslušenství, vč. výroby vlastních lesnických nástaveb, jejichž kvalitu oceníte nejen při práci v lese, ale také při zemědělské nebo komunálním využití

Součástí prodejního programu naší firmy jsou rovněž frézy na úpravu cest HEN AG od německého stejnojmenného výrobce, navijáky IGLAND od norského výrobce Igland A/S, dále navijáky od slovinské firmy KRPAN, estonské vyvážecí vleky PALMS, švédské vleky HYPRO spolu s finskými vyvážecími vleky KRONOS.

Novinkou v sortimentu je pásový skidder finské značky JARCRAC, který je určen i pro ty nejnáročnější práce v probírkových porostech. Stroje této značky jsou vysoce výkonné a také speciálně designované, aby neničili půdu ani kořeny stromů

Na veletrh Silva Regina si pro vás společnost FORESTMERI připravila celou řadu produktů a strojů pro lesní hospodaření a jejich praktické ukázky, stroje pro údržbu porostu ve městě a v obcích a také prodej mysliveckých potřeb a tematické výstavy.

Datum: 28.3.2018 12:03:00

Současně také

TECHAGRO
31.3. - 4.4. 2020


BIOMASA
31.3. - 4.4. 2020

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Facebook

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště