Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Silva Regina
7.-11.4. 2024

Mezinárodní lesnický a myslivecký veletrh

ECHO: Špičková japonská zahradní technika

 

Japonská značka ECHO se může pyšnit nejlehčí jednoruční motorovou pilou na světě ve své kategorii CS-2511TES, která váží pouhých 2,3 kg. Letos uvedla na trh další jedinečnou novinku, pilu CS-2511WES, která je ve své kategorii s hmotností pouhých 2,6 kg opět nejlehčí pilou na světě tentokrát mezi obouručními pilami.

CS-2511TES C CS-2511TES C
CS-2511WES CS-2511WES

Výrobcem techniky značky ECHO je japonská společnost YAMABIKO, která je třetím největším výrobcem motorového nářadí na světě a zároveň světovým leaderem ve vývoji motorů s redukovanými emisemi splňující nejpřísnější normy. Značka ECHO se může opřít o dlouhodobou historii – letos je to již přes 70 let – a z toho vyplývající zkušenosti. Všechny motory jsou navrženy tak, aby splňovaly jedinou úroveň, a to profesionální.

Díky vysoké kvalitě použitých materiálů a precizním zpracování přímo v Japonsku patří zahradní technika ECHO k tomu nejlepšímu, co je v současnosti na trhu. 99 % dílů je vyrobeno ve vlastních závodech. Každý produkt, který odchází z výrobní linky, je testován na extrémní podmínky, jako jsou prašnost, vlhkost nebo vysoká i nízká teplota. Teprve pokud projde testem, může být expedován k distributorům.

Protože ECHO naprosto důvěřuje kvalitě svých výrobků, prodlužuje záruku na 5 let pro domácí použití a na 2 roky pro komerční využití. Důkazem pro kvalitu může být minimum reklamací a servisních zásahů.

ECHO vyrábí špičkové motorové pily, křovinořezy, plotostřihy, plotostřihy na tyči, fukary a vysavače, rosičepostřikovače, půdní vrtáky, kotoučové pily vč. doplňkového sortimentu jako jsou např. oleje nebo vyžínací struny.

Bližší informace najdete na stránkách echojapan.cz.

Výhradním dovozcem zahradní techniky ECHO do České republiky je společnost MOTOR JIKOV GREEN, a.s. Na České republice naleznete přes 90 prodejen, v nichž techniku značky ECHO pořídíte a zároveň jí můžete servisovat. Aktuálně pracujeme na rozšíření prodejní a servisní sítě na Slovensku.

Datum: 19.11.2019 13:52:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Facebook

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště