Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Silva Regina
2024

Mezinárodní lesnický a myslivecký veletrh

Český výrobce VÍTEX CZ plní přání myslivcům

 

K firmám, které na veletrhu SILVA REGINA představují oblečení pro myslivce, patří i akciová společnost VÍTEX CZ. Český výrobce s více než pětadvacetiletou tradicí pletařské výroby nabízí v Brně vrchní myslivecké ošacení, zejména vesty, svetry a čepice. Doplňkový sortiment tvoří bavlněná trika a polokošile včetně dětských svetrů a triček s různými mysliveckými motivy. „I myslivci mají svá specifická přání, která jim rádi splníme,“ potvrzuje Zuzana Majerová na stánku v pavilonu Z. 


Podle jejích slov se individuální zájem zákazníka projevuje například u výšivek oděvů. K základním mysliveckým motivům patří vyobrazení srnce či jelena, loveckého psa, bažanta, tetřeva, orla a dalších zvířat. „Například v oblastech, kde se loví více muflonů, mají spotřebitelé zájem o výrobky s tímto vyšívaným motivem, někdy doplněné o název mysliveckého sdružení. Dokážeme se přizpůsobit požadavkům i co do materiálu. U svetrů většinou kombinujeme 30 procent vlny a 70 procent akrylu, ale na přání můžeme vyrobit i svetr s vyšším poměrem vlny nebo celovlněný.“

Společnost z Bystřice pod Hostýnem obléká profesionály i v dalších oblastech, jako je vězeňská služba, celní správa, hasiči a záchranáři nebo policie a také zájmové a uniformované organizace, například sportovní kluby či dopravní společnosti. Zákazníky má v Česku, ale realizuje zakázky i pro Německo, Slovinsko, Rakousko či Francii. Na brněnský veletrh SILVA REGINA však jezdí cíleně s nabídkou pro myslivce. „Rádi navštěvujeme i jiné výstavy v republice, ale Brno jednoznačně vede. Nemá konkurenci, ať už jde o rozmanitost sortimentu, prostředí nebo počet návštěvníků,“ dodává obchodní zástupkyně Zuzana Majerová.

Datum: 9.4.2018 14:53:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Facebook

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště