Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Silva Regina
7.-11.4. 2024

Mezinárodní lesnický a myslivecký veletrh

Agrotechnika Vaněk s premiérou traktoru a bohatou nabídkou techniky


Na velké expozici společnosti Agrotechnika Vaněk najdeme celý průřez sortimentem lesnické a částečně zemědělské techniky. Tedy od vyvážeček přes pásové pily, štípací automaty, štěpkovače až po traktory. Svou premiéru zde má traktor Farmtrac 9130 DTV a velkému zájmu návštěvníků se těší i štěpkovače, včetně těch nejmenších.

Modrý krasavec zaujme nejen designem

Značku Farmtrac zde zastupují traktory s výkonem od 22 koní až po 130 koní. Nejsilnější traktor je zároveň novinkou, která do České republiky dorazí v srpnu. Na veletrhu má tedy svoji premiéru. Jako jediný z celé řady má Ad Blue, je vybaven velkým přehledným displejem a samozřejmě reprezentuje nový moderní vzhled této modelové řady. Kromě nejsilnějšího stroje najdeme v expozici celou škálu dalších velikostí.

Vedou malé traktory, vyvážečky a štěpkovače i pro domácí potřebu

Největší zájem je momentálně o traktory šestadvacítky nebo o vyvážecí vleky Palms. Jde o estonskou značku, jejíž vleky patří mezi nejkvalitnější na trhu.  V této energeticky náročné době je také zvýšený zájem o štěpkovače a to nejen pro firmy, ale i do domácností,“ uvedl Vilém Naštický, prodejce techniky společnosti Agrotechnika Vaněk.  Dodal také, že není výjimkou, kdy si menší štěpkovače s průměrem zpracovaných větví do 20 cm lidé pořizují pro vlastní potřebu nebo jako službu pro okolní sousedy.

 

Datum: 6.4.2022 10:38:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Facebook

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště