Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Silva Regina
31.3. - 4.4. 2020

Mezinárodní lesnický a myslivecký veletrh

AGROLES s.r.o. Písek: výhradní distributor značky OREGON

 

Společnost  AGROLES s.r.o. Písek na trhu působí již od roku 1993 a po celé toto období je jediným výhradním distributorem značky OREGON do České republiky.


Tato americká značka je největším světovým výrobcem pilových řetězů, vodících lišt, hnacích řetězek, pilníků a veškerého příslušenství pro motorové i elektrické pily a harvestory. Totéž se týká příslušenství a náhradních dílů pro veškeré typy křovinořezů, travních sekaček a traktůrků. Dokážeme řetězové pily osadit pilovým řetězem a vodící lištou ve všech možných rozměrech, délkách a roztečích, včetně ostatního potřebného příslušenství. Pro křovinořezy máme širokou nabídku např. žacích strun ( běžné, speciální a BIO struny – biologicky rozložitelné ), strunových hlav a ocelových nožů a dále také nožů do travních sekaček a traktůrků apod.

Dále nabídka zahrnuje 2-taktní a 4-taktní oleje do benzinu, oleje na mazání řetězu, protipořezové oděvy-kalhoty a blůzy, protipořezové boty, dřevorubecké ochranné přilby a další OOPP výrobky a v neposlední řadě harvestorovou řeznou část pro těžební stroje HARVESTORY - řetězy, lišty, řetězky. https://www.oregonobchod.cz/8-pro-harvestory

NOVINKOU je rozšíření nabídky o přístroje pro venkovní  použití

Hlavní předností výrobků OREGON je vysoká kvalita a kompatibilita, respektive možnost použití pro všechny značky a typy motorových pil a křovinořezů (jako např. STIHL, HUSQVARNA, DOLMAR, JONSERED, SOLO, HONDA, STIGA a další), sekaček, traktůrků atd.

Z pohledu dovozce držíme veškerý sortiment skladem a doba dodání je 24 hodin od jeho objednání. Dodávky zboží není problém zasílat přímo na místo určení, jako např. centrální sklady, závody, střediska, apod. 

Bližší informace o našich produktech naleznete na našich webových stránkách:

  • www.agroles-oregon.cz  - stránky společnosti, katalogy, ceník 2017 apod.
  • www.OregonObchod.cz  -  náš internetový obchod  -  zde naleznete širokou nabídku a přehled našich nejběžnějších výrobků, včetně NOVINEK !!!

 

 

Datum: 29.1.2018 9:46:00

Současně také

TECHAGRO
31.3. - 4.4. 2020


BIOMASA
31.3. - 4.4. 2020

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Facebook

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště