Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

SALIMATECH
7.-9.2. 2023

Veletrh pro potravinářství a gastronomii

Veletrh, to je účinná mediální podpora jednotlivých vystavovatelů

 

Všichni vystavovatelé, kteří mají zájem o zvýšení publicity a reklamy svých výrobků, značek, strojů nebo technologií mohou využít mediálního spojení potravinářských veletrhů SALIMA, MBK, INTECO a VINEX a veletrhů obalů a tisku EMBAX a PRINTexpo s odbornými vydavateli a jejich časopisy (viz. Mediální partneři jednotlivých veletrhů). Díky tomuto spojení přinášejí veletrhy vystavovatelům zdarma vysokou přidanou hodnotu. Výrazné medializace každého veletrhu a jeho vystavovatelů dosahujeme nejen formou inzerce a PR článků v odborných časopisech partnerů v ČR i v zahraničí, ale minimálně půl roku před veletrhem jsou rozesílány e-zpravodaje na rozsáhlou databázi adres návštěvníků, kterou máme za léta konání veškerých veletrhů k dispozici.

Dalším místem, kde se vystavovatelé mohou zviditelnit, jsou webové stránky, např. www.salima.cz nebo www.embax.cz a ostatních veletrhů, kde jsou připraveny PR portály s názvem „Aktuality“ a „Novinky vystavovatelů“. Pravidelně zde zveřejňujeme novinky a aktuality týkající se veletrhu i vystavovatelů. Pro vystavovatele je tato služba zdarma a pokud využijí naší nabídky a zašlou nám podklady – informace o aktuálních novinkách, nových značkách, vystavovaných produktech nebo strojích a technologiích, zvýší tím bezplatně účinnost své propagace. (Informace i foto prosíme zasílat na adresu jkrejci@bvv.cz)

Nezanedbatelný přínos pro informovanost potencionálních klientů má také i-Katalog firem. Na veletržních webových stránkách je volně přístupný všem návštěvníkům a vystavovatelé v něm mohou sami průběžně doplňovat aktuální informace o své společnosti, výrobcích, nabízeném sortimentu nebo novinkách, které uvádějí na trh.

Z pohledu venkovní propagace společnosti či značky je využití prezentace přímo v areálu výstaviště v průběhu veletrhů SALIMA, MBK, INTECO, VINEX, EMBAX a PRINTexpo. Předpokládaná návštěva veletrhů v průběhu čtyř dnů se pohybuje okolo 35 000 osob a to jistě není zanedbatelné číslo.

Vystavovatelé zvyšte svoji publicitu a rozšiřte svoji reklamní kampaň využitím této nabídky!


Datum: 3.10.2013 15:17:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště