Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

SALIMATECH
7.-9.2. 2023

Veletrh pro potravinářství a gastronomii

V úterý začínají veletrhy SALIMATECH a EmbaxPrint

 

Již v úterý 7. února 2023 začíná na brněnském výstavišti potravinářský veletrh SALIMATECH společně s veletrhem obalů a tisku EmbaxPrint. Novinky z těchto oborů budou k vidění v pavilonu V do 9. února 2023.

SALIMATECH určen zejména odborníkům

Potravinářský veletrh bude v letošním roce poprvé otevřen především odborníkům. Vznikne tak více prostoru pro prezentaci moderních technologií a řešení. Zároveň budou mít firmy příležitost potkat se se zákazníky a navázat nové obchodní vztahy. Kromě zmíněných technologií pro potravinářství budou zastoupeny i další obory, například potřeby pro pekařství a cukrářství, zařízení pro zpracování potravin a nápojů nebo vybavení gastro provozů. Prezentovat se budou i dodavatelé potravin za účelem velkoobchodního prodeje. Vystavovatelé přijedou nejen z České republiky a ze Slovenska, ale také z Polska, Rakouska, Belgie, Německa, Itálie, Nizozemska, Thajska, Indonésie nebo USA.

Novinky vystavovatelů SALIMATECH 

Souběh s obalovým veletrhem EmbaxPrint

Veletrh Embaxprint patří mezi jednu z nejvýznamnějších platforem v České republice pro setkávání odborné veřejnosti v oboru obalů a tisku. Opět se bude jednat o reprezentativní přehlídku novinek a technologických zařízení. Jednou z dominant veletrhu bude projekt Markem-Imaje Packaging Live, který předvede proces balení v přímém přenosu a tentokrát dokonce na dvou souběžných linkách. První uzel bude pivní a ve druhém se bude balit rýže. Organizátorem balicí linky je agentura EQUICom. Konat se bude i konference Obaly pro potraviny a kosmetiku, kterou každoročně pořádá Obalový institut SYBA.

Novinky vystavovatelů EmbaxPrint

Praktické informace

Veletrhy SALIMATECH a EmbaxPrint jsou otevřeny denně od 9 do 17 hodin, poslední den do 16 hodin. Vstupenky jsou nejvýhodněji k zakoupení online.

Koupit/registrovat vstupenku 

iKatalog vystavovatelů SALIMATECH, EmbaxPrint

 

 

 

Datum: 6.2.2023 10:04:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště