Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

SALIMATECH
7.-9.2. 2023

Veletrh pro potravinářství a gastronomii

Stále máte možnost přihlásit se na veletrh SALIMATECH 2023

 

Mezinárodní potravinářský veletrh SALIMATECH se v roce 2023 představí v nové podobě zaměřené na prezentaci technologií. Kromě moderních technologií pro výrobu, uchování a kontrolu potravin se budou prezentovat také specializované obory, včetně pekařství a cukrářství, zařízení pro zpracování potravin a nápojů, vybavení gastro provozů a hotelů a další.

Aktuálně jsou přihlášeni vystavovatelé z 11 zemí a nechybí mezi nimi například ALBERTINA Machinery, ARTOS CZ, DALIX, FrieslandCampina Netherlands, J 4, JAROSPOL Technology, Milltech CZ, Panini s.r.l., UNIMARCO nebo VAC-STAR CZ.

Vystavovatelé mají stále příležitost přihlásit se na veletrh a prezentovat tak své technologie, produkty i služby.

Jak se přihlásit


Potravinářské veletrhy mají v Brně dlouholetou tradici a řadí se ke specializovaným výstavám s nejdelší historií v České republice. V průběhu let se veletrhy postupně vyvíjely a důraz byl stále více kladen na prezentaci technologií a odborné zaměření veletrhu. Připravovaný ročník je tomuto žádanému charakteru ze strany firem zcela přizpůsoben. Z průzkumů realizovaných mezi návštěvníky potravinářských veletrhů ukázaly, že 77 % z nich má vliv na rozhodovací proces ve firmách a 56 % pracuje ve vedoucí pozici. Průměrně tráví návštěvníci na veletrhu 6 hodin.

Chybět nebude ani zaměření na aktuální témata, jako je energetika, automatizace a digitalizace výroby nebo potravinová soběstačnost.

Více informací o nové podobě veletrhu

 

Datum: 6.12.2022 9:00:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště