Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

SALIMATECH
7.-9.2. 2023

Veletrh pro potravinářství a gastronomii

SOS - Asociace bude opět na veletrhu SALIMA

 

SOS - Asociace bude i v únoru 2016 přítomna na veletrhu SALIMA. Sdružení obrany spotřebitelů – Asociace se již řadu let zabývá spotřebitelským právem v české republice. Za tu dobu si již svou odborností a přístupem vydobyla značné renomé a po celé republice má již řadu poboček a poraden, a právě proto bude zastoupena i letos na potravinářském veletrhu SALIMA.

Téma potravin je přímo jednou z hlavních jejích sekcí této organizace. Na veletrhu tak budou působit a bezplatně radit návštěvníkům BVV odborní právní poradci přímo z brněnské centrály.

Spotřebitelé se tak mohou dozvědět o legislativních novinkách z oblasti potravin, ale i obecně z kterékoliv sekce spotřebitelského práva. Krom užitečných a cenných rad si mohou spotřebitelé odnést také informační letáčky, zabývající se tématy od reklamace, přes nájem, spotřebitelskými úvěry nekonče…

Na veletrhu SALIMA Vás také SOS - Asociace seznámí s novou značkou kvality a serióznosti podnikatelů – GOS (Garance ochrany spotřebitele), která se uděluje těm podnikatelům, kteří považují zákazníky za své partnery a uznávají jejich práva.

Na veletrh i k návštěvě expozice SOS – Asociace zve všechny návštěvníky paní Gerta Mazalová - předsedkyně Sdružení obrany spotřebitelů - Asociace

Datum: 22.10.2015 17:16:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště