Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

SALIMATECH
7.-9.2. 2023

Veletrh pro potravinářství a gastronomii

SALIMA Technology boduje, zaujala řadu firem

 

Nová koncepce Mezinárodních potravinářských veletrhů SALIMA a souběžně konaných akcí, které se odehrají na brněnském výstavišti od 27. února do 2. března, již nyní zaujala řadu firem.

Jako dobrý krok se jeví především samostatná komunikace a propagace SALIMA Technology a tradiční pojetí potravinářské části veletrhu SALIMA. Tato strategie zaujala nejenom odbornou veřejnost, ale i technologické firmy.

Již nyní registrujeme zvýšený zájem a počet přihlášených firem z oborů potravinářských a pekařských technologií. Neváhejte a přidejte se také! Technologické expozice budou tradičně umístěny spolu s veletrhy MBK, INTECO a VINEX v pavilonu V.

 

Skutečně reprezentativní přehlídka firem

Již teď, ještě před řádným termínem podání přihlášek víme, že se návštěvníci mohou těšit na přehlídku společností reprezentující to nejlepší ve svých oborech. Široký sortiment domácích i zahraničních značek pro hotely, restaurace a kavárenské provozy nabídnou například Delikomat, Retigo, Gastro Mach, Montycon, Eiskon a mnohé další firmy.

Oživení a chuť znovu investovat se projevuje na poptávkách návštěvníků z řad majitel a provozovatelů potravinářských výrob, provozovatelů restaurací a obchodníků. Ti už nyní poptávají konkrétní produkty a služby. Určitě nebudou zklamáni. Na jejich návštěvu se již nyní těší společnosti Frimark, RN servis, Ille service,Winterhalter, Sahm Gastro, TC Bohemia, Unis Cool a i dodavatelé potravin nápojů a specialit z ČR a zahraničí.

 

Nebudou chybět ani minipivovary

Součástí veletrhů je také oblíbený Festival minipivovarů, který je organizován spolu s Českomoravským svazem minipivovarů, který sdružuje více jak 300 malých pivovarů. Znalci zlatavého moku, odborníci, ale i zájemci z široké veřejnosti budou moci ochutnat více jak 200 druhů řemeslných piv od více než 50 českých a slovenských „minipivovarníků“. Někteří dokonce pro tuto příležitost uvaří speciály. Nebude chybět ani zajímavý doprovodný program.

 

Využijte propagační kampaň veletrhu

Zvyšte hodnotu veletržní účasti získáním mediální podpory zdarma. K efektivní přípravě veletrhu a propagaci společností a produktů můžeme našim vystavovatelům účinně pomoci. Sdělte nám, čím chcete návštěvníky oslovit, překvapit, co nového se děje ve Vaší společnosti. Využijte tak mediálního propojení veletrhů s vydavateli odborných časopisů, deníků i ekonomických titulů. Tato spolupráce přináší vysokou přidanou hodnotu ve formě zvýšení publicity a informovanosti o Vás a Vašich produktech.

 

Neodkládejte přihlášení na veletrh

Chcete získat cenové zvýhodnění? Přihlaste se na veletrh do konce října! Dřívější přihlášení s sebou přináší také větší možnost výběru plochy. Zvýhodněnou cenu za plochu získáte automaticky podáním přihlášky v tomto termínu a současně uhrazením první zálohové faktury v termínu splatnosti. Více informací naleznete zde

 

Datum: 24.10.2017 9:00:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště