Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

SALIMATECH
7.-9.2. 2023

Veletrh pro potravinářství a gastronomii

Komplex potravinářských veletrhů SALIMA se bude konat 28.-30. června 2021


S ohledem na aktuální situaci a přetrvávající nejistotu vývoje pandemie v prvním pololetí letošního roku rozhodlo
vedení společnosti Veletrhy Brno o přesunutí komplexu potravinářských veletrhů SALIMA a veletrhu obalů a tisku EmbaxPrint do termínu 28.–30. června 2021 (pondělí–středa).

„Věříme, že v polovině roku dojde zásluhou očkování k normalizaci situace alespoň tak, aby bylo umožněno konání odborných obchodních veletrhů, jakými komplex veletrhů SALIMA a veletrhu EmbaxPrint jsou. Nejedná se o akci pro širokou veřejnost, ale úzkou odbornou cílovou skupinu. Snažíme se, aby matice PES umožňovala konání takovýchto akcí i v případě, že nedojde k celkovému uvolnění. Potravinářské veletrhy a veletrh EmbaxPrint patří mezi tradiční veletržní akce v portfoliu Veletrhů Brno. Společně s našimi partnery věříme v jejich letošní obnovení,“ uvedl ke změně termínu generální ředitel společnosti Veletrhy Brno Jiří Kuliš. 

Profesní svazy, partneři i vystavovatelé považují komplex veletrhů SALIMA/SALIMA Technology/MBK/G+H/VINEX/EMBAXPRINT za důležitou prezentační platformu a podporují jeho konání.

„Pořádání veletrhů, výstav a kongresů výrazně narušila koronavirová pandemie, která omezuje život v zemi už bezmála rok. Možnost uspořádat jakoukoli akci tohoto typu, byť v omezeném režimu, určitě uvítáme a podpoříme. Věříme, že epidemická situace v polovině letošního roku umožní konání veletrhu SALIMA za dodržování příslušných aktuálních opatření,“ dodal Tomáš Prouza, prezident Svazu obchodu a cestovního ruchu ČR.

Nový termín nekoliduje s žádnou obdobnou oborovou akcí v tuzemsku nebo zahraničí.

Aktuální informace najdete na www.salima.cz 


Kontakty pro média:

Ing. Jaroslav Bílek
tiskový mluvčí Veletrhy Brno, a. s.
jbilek@bvv.cz
+420 602 584 376

Ing. Markéta Kamenická
tisková mluvčí potravinářských veletrhů SALIMA
mkamenicka@bvv.cz
+420 602 442 909

 

Datum: 2.2.2021 8:00:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště